TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1988 - 1989

1988-1989† Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO††††††† ††††††††††† ELEKTRICITEIT

        1. AIT BOUSSAID Mohamed
        2. BAYKAT Cengis
        3. CAMEL Yemliha
        4. DEIANA Davide
        5. DE TEMMERMAN Ronny
        6. DIRIL Ismail
        7. G÷KSU Mesut
        8. JONET Bart
        9. KOSEOGLU Bayram
        10. MELE Leonardo
        11. OUCHEN Mohamed
        12. PETRAKIS Kostantinos
        13. SIMONE Roberto

      1988-1989† Kwalificatiegetuigschrift †van het 6de leerjaar HSO CHEMIE IndustriŽle Chemie A†

        1. ARSLAN Mahmut
        2. BOONAERTS Eveline
        3. CAN Hasan
        4. CESARIO Roberto
        5. DE TEMMERMAN Harald
        6. ONGENA Sandra
        7. RESTIFO Giuseppe

      Kwalificatiegetuigschrift HSO Studierichting Elektronica: IndustriŽle Elektronica† A

        1. BOGDANOW DaniŽl
        2. KARABUDAK Nedim

       

      Kwalificatiegetuigschrift HSO Studierichting††††††††††† Elektromechanica A†

        1. GAI Giuseppe
        2. GANGEMI Domenico
        3. JARIR Lhoucine
        4. MASIA Sergio
        5. SCHRIJVER Peter

      1988-1989† Kwalificatiegetuigschrift van het 4de Leerjaar LSB†††††† Bouw

        1. BELCHI Francisco
        2. CALTABELLOTTA Salvatore
        3. PEREZ Juan
        4. PLICIO Josť
        5. VERELST Ronny

       

      Kwalificatiegetuigschrift van het 4de Leerjaar LSB†† Elektrische installaties

        1. AKKIRAN Kerim
        2. AKKIRAN Mohamed
        3. ARICO Bruno
        4. INCIRCI Abdullah
        5. INCIRCI Ahmet
        6. TITKINE Mohamed
        7. YAVAS Metin

       

      Kwalificatiegetuigschrift van het 4de Leerjaar LSB†† Lassen

        1. BARBIZZI Jean Pierre
        2. CASTRO Raul
        3. EL HAML Mahjoub
        4. ICLEK Mustafa
        5. TARBOUH Abdellah

      1988-1989† Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de Leerjaar BSO††† Bouw

        1. AIT SI MHAND Farid
        2. BUFO Adriano
        3. LEURS Frederik
        4. MAGNO CosŪmo

       

      Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de Leerjaar††††††††† BSO††† Centrale Verwarming

      1. CSONDOR Michel
      2. OUCHEN Abdullah

      Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de Leerjaar††††††††† BSO††† Elektrische Installatie

        1. OUCHEN Brahim
        2. RUZZINI Giuseppe

       

      Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de Leerjaar††††††††† BSO††† Lassen - Constructie

        1. CASTRO Carlos
        2. GEYSKENS DaniŽl
        3. GUNDOGAN, Murat
        4. SAIU Giuseppe
        5. VETERE GŪuseppe