TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1987 - 1988

1987-1988 Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO        ELEKTRICITEIT

1          AIT SI MHAND Rachid
2          BIRAT Hakan
3          GARCIA Ilidio
4          KARARMIS Harun
5          MELE Leonardo
6          MURRU Pasquale
7          RICCI Pasqualino
8          SIMONE Vito
9          ‘S JONGERS Danny
10        AIT BOUSSAID Mohamed
11        GAI Mario
12        PLARAS Christos
13        BARRACO Giuseppe
14        DEIANA Davide
15        EL GAMOUS Brahim
16        GÖKSU Mesut
17        KOSEOGLU Bayram
18        MELE Leonardo
19        PETRAKIS Kostantinos
20        SARGIN Ismail

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO  MECHANICA

1          AFFRANE Hasan
2          FONTANA Pietro
3          GIELEN Patrick
4          HAMAKERS Rudi
5          IMRE Dimitri
6          LO BUE Angelo
7          OZDEMIR Haciarif
8          RAMAKERS Ronald
9          TRESINIE Patrick
10        TROIANI Francesco
11        DEMIR Veysel

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar T.O.  ELEKTRTCITEIT KW

1          CASANOVA Basilio
2          CETIN Reis
3          ERTANIR Yasar
4          MANNANI Moulay Ali
5          OUCHEN Mohamed
6          REDAL Roberto
7          SIMONE Roberto
8          YEN Celal
9          BAYKAL Cengis
10        DE TEMMERMAN  Ronny
11        DUS Yildirim
12        GAMBALE Giorgio
13        BOGAERT Rudi
14        CARUANA Samuele
15        DELUCA Guglielmo
16        SIDDU Mario

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar T.O.  Mechanica – Elektriciteit

1          AJERIOU Khalid
2          CAIATABTANO Vincenzo
3          DAINO Fedele
4          DI FRANCO Gianni
5          JONET Bart
6          MORENA Francesco
7          CAMEL Yemliha
8          DAHMANI Abdellah
9          DIRIL Ismail

1987-1988  Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar  TSO Chemie: Industriële Chemie A

1          BISCEGTIA Michelino
2          DU TOTT Christian
3          SCHMIDT Godelieve
4          VAN EECKE Ronnie
5          VERWICHTE Guido
6          VREVEN Dirk

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar  TSO   Elektronica: Industriële Elektronica A

1          ABAZAR Mustafa0
2          GARGIN Behic
3          KARA Tahir
4          MONTEN Rudy
5          SEVERI Antonio

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar  TSO   Elektromechanica A

1          ALEXANDRIDIS Emmanuel
2          DENIZ Taner
3          PEREIRA Fastino
4          GAI Giuseppe
5          ÖZZOBUOGLU Ibrahim

1987-1988  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO      Bouw

1          BELEMANS Rudi
2          BEMELMANS Jean
3          CELEA Martino
4          COLLU Patrick
5          JANSSEN Pascal
6          KARA Hayati
7          PICÖTO Rui
8          RIGHETTI Sergio
9          SALDEN Ronny
10        SCRUGLI Massimo
11        VALENTA Henry
12        VENARUZZO Romeo
13        GULER Ahmed
14        BADZUIN Werner
15        BORGESE Davide

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO  Elektrische Installaties

1          ARESU Giovanni
2          ARSLAN Hasan
3          DI FRANCO Giuseppe
4          SCRUGLI Gianni
5          TARBOUCH Said
6          YILMAZ Nevzat
7          ISLEYEN Haci Mehmet
8          MILAZZO Paolo
9          MISIAK Pascal
10        INCIRCI Ahmet

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO Lassen.

1          ARAGONA Ottavio
2          CETIN Yavuz
3          COSKUN Tahir
4          EL GARMAOUI Ahmed
5          MASIA Cosimino
6          REDAL Florentino
7          ALVAREZ José
8          BIJNENS Ronny
9          LAMABDI Mohamed
10        SCARIOT Marino
11        VANCRAYBEX Lode
12        CAVALIERE Piero
13        OGGIANU Salvatore
14        OZ Yonus
15        PARADISO Luigi
16        TRUZZU Domenico

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO Metaalbewerking:

1          BELLANTONI Ciro
2          BOURS Danny
3          COSKUN Nail
4          GURSU Hasan
5          ISCI Nihat
6          JUARREZ-BANOS Ricardo
7          LUYTEN Erwig
8          MURRU Adriano
9          SAPONARO Vincenzo
10        SCH0ENMAKERS David
11        SFERLAZZA Mario
12        SFERLAZZA Saro
13        UVA Carlo
14        EL MEKKAOUI Mustafa
15        SIIMBUL Eyup
16        TIFTIK Mecnun

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO  Sanitaire Installatie,

1          AFFRANE Si Mohamed
2          GAINI Abdelkrim
3          IPEKCI Kasim
4          MURRU Massimiliano
5          PLACIDO Mario

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO  Personenverzorging

1          ABRAMIDIS Claudia
2          ABRAMIDIS Títziana
3          BOUGRAYNE Saida
4          EMONDS Belinda
5          LUYTEN Danny
6          THONE Anneke

1987-1988  Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar  BSO  BOUW

1  SPIGA Luciano
2  USAI Graziano
3  MARQUES Justo

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar  BSO  CENTRALE VERWARMING

    1. AKCAY Tuncay
    2. DU TOIT Ronnie
    3. FANCELLO Tony
    4. TACHRAFTE Abdullah

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar  BSO  ELEKTRISCHE INSTALLATIES

    1. DINC Bayram
    2. SURLERAUX Erik
    3. TOPCU Semsettin

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar  BSO METAALBEWERKING

    1. BOLLEN Ronny
    2. HASDEMIR Idris
    3. KORKMAZ Ibrahim
    4. ONEM Ali
    5. PELSSERS Ludo
    6. VRANKEN André

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar  BSO  LASSEN – CONSTRUCTIE

1  BATISTA Antonio
2  DI FMNCO Angelo
3  KURTULMUS Gengis
4  LOPEZ José Luis
5  MARTINEZ Manuel
6  VERWICHTE Ronny
7  SPIEGLER Giinther
8  KOCADAG Orhan

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar  BSO  GEZINS- EN SANITAIRE HULP

    1. NOUKENS Linda
    2. SALDEN Yolanda
    3. VANDEN BERGH Johnny

Kwalificatiegetuigschrift  7de leerjaar BSO Herstel- en Onderhoudstechnieken

1  ALTUN Sedat
2  CANDELMA Abramo
3  DE BACKER Peter
4  DI SERI Marco
5  GUERRIE Michele
6  MOUJDY Hassan
7  VINTI Luigi
8  SCARIOT Roberto
9  ZAPPADU Angelo