TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1986 - 1987

1986-1987† Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT

    1. BAYKAL Fevzi
    2. BILGIN Recep
    3. CHALKIADAKIS Emanouil
    4. C÷L Urcan
    5. DEMIRCI Mustafa
    6. DUMAN IsmaÔl
    7. GALOPIN Luc
    8. GRECUCCIO Nicola
    9. GUNYAR Yusuf
    10. ISCI Saban
    11. KEPER Erol
    12. LUPO Roberto
    13. MARQUES Mario
    14. RUZZINI Giuseppe
    15. TITKINE Hassan
    16. BAYRAKTAR Yilmaz
    17. DI FRANCO Giuseppe
    18. MELE Leonardo
    19. MURRU Pasquale
    20. PLARAS Christos
    21. SARGIN IsmaÔl

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar van het TSO MECHANICA

    1. ABAZAR Said
    2. CASTRO Carlos
    3. GEYSKENS DaniŽl
    4. MOHR Freddy
    5. MOUJDY AzŪz
    6. SAIU Giuseppe
    7. SALVI Francesco
    8. TALMSSOU Lahcen
    9. TILKIN Danny
    10. TIMOUZAR El Houcine
    11. BIZJAK Janez
    12. CAAMANO Manuel
    13. AFFRANE Hasan
    14. EL MEKKAOUI Mustafa
    15. LO BUE Angelo
    16. TROIANI Francesco

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar van het TSO† SANITAIRE INSTALLATIES

    1. ARSLAN Abdulkadir
    2. MAKROPOULOS Tomas
    3. SERIO Marco
    4. VANLOFFELT Danny

1986-1987† Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO CHEMIE INDUSTRIELE CHEMIE A

    1. BOONAERTS Nadine
    2. ELINC Cevdet
    3. GIANFELICE DaniŽl
    4. GODEYNE Jean
    5. AMBRICO Vincenzo
    6. GRZEGORZEWSKI Christiaan

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT A

    1. BILGIN Ahmet
    2. K÷SEOGLU Abdullah
    3. KURNAZ Ismail
    4. PASCUCCI Paolo
    5. RUZZINI GabriŽle d'AnnunzŪo
    6. SERIQ Spartacus
    7. TAN ErgŁn
    8. C÷L Abdullah
    9. ORLANDO Calogero
    10. SCHMIDT Johannes
    11. AGBABA Mehmet

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO MECHANICA A

    1. CASADO Antonio
    2. PIANO Jonathan
    3. TRIPPAERS DaniŽl
    4. MALORGIO Carlo

1986-1987† Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO BOUW

1††††††††† AITSIMHAND Farid
2††††††††† ALESSIO Filippo
3††††††††† BUFO Adriano
4††††††††† CLAESSENS Rudi
5††††††††† DEIANA Gianni
7††††††††† IPEKLI Metin
8††††††††† LEURS Frederik
10††††††† MAGNO Cosimo
11††††††† MARTORANA Salvatore
12††††††† RUISI DomenŪco
13††††††† SALVAGGIO Antonio
14††††††† TATAR Yalgin
15††††††† BROGGIO Emiliano
16††††††† ERRAHMANl Driss
17††††††† COLLU Patrick
18††††††† HOYDONCKX Davy
19††††††† KARA Hayati
20††††††† NAIT M’Hamed Mohamed
21††††††† SFERLAZZA FŪlippo
22††††††† S÷ZEN Resayi

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO ELEKTRISCHE INSTALLATIES

1††††††††† AKDOGAN Mesut
2††††††††† CETINY‹DREK Deniz
3††††††††† MOESEN Stefan
4††††††††† OUCHEN Brahim
5††††††††† UZUN Kenan
6††††††††† AIT EL ABBAS Lahoucine
7††††††††† CETIN Durmus
8††††††††† LABYED Mohamed

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO LASSEN

1††††††††† AKDAG Ahmet
2††††††††† CARLINO Antonio
3††††††††† CONA Orhan
4††††††††† DEGELING Dirk
5††††††††† DELIKTAS Osman
6††††††††† DINC Muttalip
7††††††††† KARABUDAK Arefe
8††††††††† KARACA Oruc
9††††††††† PEKBAK Hanifi
10††††††† RIPANI Paolo
11††††††† VETERE Giuseppe
12††††††† BIRAT Efgan
13††††††† CETIN IsmaÔl
14††††††† ELDEKCI Mesut
15††††††† GUNDOGAN Murat
16††††††† YILDIRIM Mustafa

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO METAALBEWERKING

1††††††††† AIT EL FASSI Ftah Allah
2††††††††† MUTLU Kenan
3††††††††† USTA Sukru
4††††††††† STIVALETTA Mario
5††††††††† D’ANGELO Marco

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO SANITAIRE INSTALLATIES

1††††††††† CSONDOR Michel
2††††††††† GORA Patrick
3††††††††† OUCHEN Abdullah
4††††††††† RICCERI Placido
5††††††††† SMEETS Tonny
6††††††††† AIT BAHAOUIDDER Mustafa
7††††††††† ENGIN Selim
8††††††††† MARTORANA MaurizŪo
9††††††††† SIREK Patrick
10††††††† BAKKOUY El Hassain

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO WONINGDECORATIE

1††††††††† DAHMANI Abdeslam
2††††††††† KANZA ErgŁl
3††††††††† OUTFERDINE Ali
5††††††††† D'AGOSTINO Benedetto
6††††††††† ABOTAY Nurdogan

1986-1987† Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO†††††† BOUW

    1. MALORGIO Marco
    2. VENTURO Giovanni

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO†† ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. ARSLAN Ahmet
    2. ASARO Giuseppe
    3. CANDELMA Abramo
    4. EL BOUAZZAOUI Chaib
    5. GUERRIERI Michele
    6. KALIN Yuksel
    7. SALTALAMACCHIA Pietro
    8. S'JONGERS Ronald
    9. VOLPONE Guerino
    10. ELITAS Ovuz
    11. FARCHICH Farid
    12. KATOGLU Tamer
    13. KOC Ramazan

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO†† CENTRALE VERWARMING

    1. ALTUN Sedat
    2. DE BACKER Peter
    3. DI SERI Marco
    4. ERDOGDU Mustafa
    5. JAENEN Johan
    6. MARCELINO Josť
    7. MOUJDY Hassan
    8. PEDDONI Roberto
    9. POLO Roberto
    10. SCARIOT Roberto
    11. SMEETS Peter
    12. ZAPPADU Angelo
    13. AGHLAOUI Mimoun
    14. BRIOSO Ricardo
    15. DELIOS Petros

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO†† WONINGDECORATIE

    1. FRANSSEN Ronny
    2. GELDERS Peter

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO†† MIJNBOUW

    1. AFFRANE Said
    2. AKKERMANS Pascal
    3. AKSOY Ali
    4. DEMIR Zeynel
    5. DUVAN Yilmaz
    6. ERRAHMANI Hafid
    7. HABOUB Mustafa
    8. HASSANI Ahmed
    9. JAJOR Tony
    10. KAMAOGLU Kenan
    11. KOK Stefan
    12. LATABI Nourdine
    13. LOIX Patrick
    14. LUYTS Peter
    15. ÷ZZOBUOGLU IsmaÔl
    16. PISKOR Peter
    17. SCHOEMANS Dominique
    18. S‹NB‹L Ilyas
    19. TUYSUZ Servet
    20. VANGELOOVEN Patrick
    21. WIETRZYCH0WSKI Udo
    22. YEN Baylar
    23. PEETERS Ludo
    24. HENDRIKX NoŽl
    25. STICCHI ltalo

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO†† ONDERHOUDSTECHNIEKEN

    1. ALTUNPINAR Bilal
    2. EDDIB Lahoucine
    3. LEEMAN Carlos
    4. SCHRIJVERS Marc
    5. AKSOY Metin
    6. VINTI Luigi