TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1985 - 1986

Kwalificatiegetuigschrift† van het 4de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT

  1. AVCI Bilal
  2. B0NANNO Giovanni
  3. DAMIAENS Dirk
  4. ER Aydin
  5. FUMAROLA Roberto
  6. G‹CL‹ Metin
  7. JASPERS Johnny
  8. MANNANI Moulay Brahim
  9. MEHMETOGLOU Houssein
  10. SEGADE VARELA Emmanuel
  11. ZIT0 Franco
  12. DEDEMOGLU 0sman
  13. DIRIL Mahmut
  14. G÷K‹Z‹M Aytekin
  15. SCHRIJVERS Rudi

Kwalificatiegetuigschrift† van het 4de leerjaar TSO† MECHANICA

  1. D'ARNESE Salvatore
  2. JARIR Lhoucine
  3. PANZETTA Massimo
  4. PEREIRA Josť
  5. VAONA Moreno
  6. DEMIRYUREK Hazret
  7. TADIRE Nordine
  8. TIMOUZAR El Houcine
  9. VERWICHTE Ronny
  10. EL MEKKAOUI Mustafa
  11. TUMBARELL0 Gianvito

Kwalificatiegetuigschrift† van het 4de leerjaar TSO SANITAIRE INSTALLATIE

  1. DELEDDA Roberto
  2. DEMIRTAS Hamit
  3. DU TOIT Ronnie
  4. ICLEK Ahmet
  5. SALVI Giuseppe
  6. BIRAT Efgan
  7. LEEMAN Kurt

Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de leerjaar HSTO†††††††††† ELEKTRICITEIT A

  1. BAHCECI Murat
  2. BRODZINSKI Jan
  3. CHIRIC0 Domenico
  4. DOMAGALA Erik
  5. SCHRIJVERS Alfons
  6. TATAR Ali
  7. DI FRANCO Beniamino
  8. K÷SEOGLU Abdullah
  9. TASCO Mario
  10. C÷L Abdullah

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSTO††††††††††† MECHANICA A

  1. GIULIETTI GiovannŪ
  2. SALINARDI Michele
  3. AWOUTERS Erwin

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSTO CHEMIE† INDUSTRIELE CHEMIE A

  1. BILLEN Christian
  2. BUDANO Filomena
  3. CIMINO Teresa
  4. DE BACKER DaniŽl
  5. DE TEMMERMAN Eric
  6. ISLEYEN Ramadan
  7. MARINO Franco
  8. VERWICHTE Erlc
  9. CEUSTERS Johan
  10. HENDRICKX Albert

1985-1986† Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO†††††† ELEKTRISCHE INSTALLATIE

  1. AKDAG Ahmet
  2. CIGCI Mevlut
  3. C÷L Ercan
  4. DINC Bayram
  5. DOMAGALLA Patrick
  6. EROL Sakup
  7. GALOPIN Luc
  8. GENCOL Sezali
  9. GRECUCCIO Nicola
  10. IBIS Sadik
  11. KAYA Mehmet
  12. LUPO Roberto
  13. MAT Ali
  14. ÷LMEZER ZekŪ
  15. PARRINELLO Rosario
  16. SAHIN Yusuf
  17. SAYLAM Murat
  18. SEDDA Valentino
  19. TOPCU Semsettin
  20. AKDOGAN Ismail
  21. RANDAZZO Leonardo
  22. KANZA ErgŁl
  23. LABYED Mohamed
  24. UZUN Kenan

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar SBO†††††††† METAALBEWERKING

  1. D0MINGUEZ Enrique
  2. KIADI Mohamed
  3. KURTULMUS Gengis
  4. MASALCI Nejati
  5. PIREDDA Giancarlo
  6. SPANU ltalo

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar SBO † LASSEN

  1. BATISTA Antonio
  2. DAHBI Ali
  3. DI FRANCO Angelo
  4. KOCADAG Orhan
  5. LOPEZ Josť Luis
  6. MARCELINO Anselmo
  7. MUTLU Mustafa
  8. SPIEGLER GŁnther
  9. STIJNEN Patrick
  10. VERA Juan
  11. YESILBAG Kadri
  12. CHRISTIAENS Pascal
  13. KAYAASLAN Ahmet
  14. AIT EL FASSI Abdelatif
  15. CONA Orhan
  16. ÷ZDEMIR Murat

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar SBO†† SANITAIRE INSTALLATIE

  1. AKCAY Tuncay
  2. BOUHARRAS Lahoucine
  3. COPUR Osman
  4. FANCELLO Tony
  5. JANHI Mohamed
  6. KAYA Ayhan
  7. MARTINEZ Manuel
  8. ÷ZCAN Bilgin
  9. TACHRAFTE Abdullah
  10. G÷LGELI Adem
  11. MARQUES Justo

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar SBO † BOUW

  1. BOGAERT Patrick
  2. NANU Pietro
  3. PIC÷TO Carlos
  4. SPIGA Luciano
  5. USAI GrazŪano
  6. TERRASI Salvatore
  7. MACCHIAFAVE Roberto
  8. VENTURO Claudio

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar SBO†† WONINGDECORATIE

  1. BERALDO Christina
  2. EL GAMOUS Abdoulah
  3. OLYNYK Steven
  4. VAN GEEL Patrick
  5. VERJANS Marco
  6. OUTFERDINE Ali
  7. ENGIN Ramazan
  8. PIC÷TO Rui

Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de leerjaar BSO† CENTRALE VERWARMING††††††††††

  1. AKSOY Metin
  2. CAPODIFOGLIA Marco
  3. CEUSTERS William
  4. MATTANA Fede Enrico
  5. NASELLI Filip
  6. NIJSSEN Guy
  7. KARAKOILOU Mimoun
  8. PANZETTA Franceseo

Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de leerjaar BSO† ELEKTRISCHE INSTALLATIE

  1. ALTUNPINAR Bilal
  2. BOMBOI Salvatore
  3. EDDIB Lahoucine
  4. LEEMAN Carlos
  5. MURRU Antonio
  6. QUINTANS-CAAMANO Juan
  7. SCHRIJVERS DaniŽl
  8. SCHRIJVERS Marc
  9. VALENTA Pierre
  10. VINTI Luigi
  11. ADAMUS Eric
  12. CLAEYS FranÁois
  13. ISLEYEN Haci Ali
  14. TOSUN Kasim

Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de leerjaar BSO† BOUW

  1. ADAGDAG Lahcine
  2. KESKIN Hayrettin
  3. SECCI Tonino

Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de leerjaar BSO WONINGDECORATIE

  1. BICICI Orhan
  2. EL BESSAM Chaouki
  3. KLEYNEN Marc

Kwalificatiegetuigschrift† van het 6de leerjaar BSO MIJNBOUW

  1. BREPOELS Ludo
  2. BRI0N Rudi
  3. COPPIETERS Stefan
  4. CROYMANS Ronald
  5. GEENARD Mark
  6. GIELEN Ronny
  7. GRONDELAERS Freddy
  8. JANSSEN Johan
  9. KASPEREIT GŁnter
  10. KILINC Ufuk
  11. MAGNO Antonio
  12. MANDALA Giuseppe
  13. MASALCI Hayati
  14. NUNES Amandio
  15. ÷ZDEMIR Atalay
  16. TERRASI Gaetano
  17. TERRASI Giovanni
  18. TUNCAY Ilhan
  19. WIETRZYCHOWSKI Carl-HeŪnz
  20. WOLFS Maurice
  21. ADAGDAG Nordine
  22. BAYMKTAR YŁcel
  23. CARLINO Giuseppe
  24. CONINX Patrick
  25. CUCCIARE Salvatore
  26. JANSSENS David
  27. JOUMANE Hamid
  28. MACHK0UR Lahcen
  29. NOVIELLO Michel
  30. POLO Antonio
  31. SERBEST Selamet
  32. SERBEST Selami
  33. STICCHI Rudi
  34. TODDE Domenico

 

Kwalificatiegetuigschrift† van het 7de leerjaar BSO ONDERHOUDSTECHNIEKEN

  1. ALCAMISI Vincenzo
  2. BIANCHIN Eugenio
  3. BOUTSEN Guido
  4. B‹KC‹OGL Kemal
  5. PANVINI Michele
  6. PETRAKIS Stamatios
  7. SALVI Giovanni
  8. DAMCI Bilek