TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1984 - 1985

1984-1985  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO                    ELEKTRICITEIT

  1. AIT LAHICEN Mohamed
  2. AJERMOU Rachid
  3. AKTAY Ayhan
  4. ALKIS Ugur
  5. CANDELMA Abramo
  6. CETIN Ahmet
  7. CLAES Eddy
  8. DEMIR Zeynel
  9. GUERRIERI Michele
  10. KALIN Mürsel
  11. KURNAZ Ismail
  12. ÖZZOBUOGLU Ismail
  13. PEREIRA Antonio
  14. POSTOLTZIKIS Paschalis
  15. SALTALAMACCHIA Pietro
  16. S'JONGERS Ronald
  17. TUNC Mehmet
  18. UYSAL Errol
  19. VOLPONE Guerino
  20. EL HAMRI Jilali
  21. GÜLER Ayhan
  22. KALIN Yuksel
  23. OZCAN Goklan
  24. VATAN Mehmet
  25. ZAPPADU Angelo
  26. DIRIL Mahmut
  27. FUMAROLA Roberto
  28. GOKUZUM Aytekino
  29. MORANO Isidoro

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO   MECHANICA

  1. ALLEGREZZA Enrico
  2. DUARTE Nelson
  3. FONTEBASSO Stefan
  4. FRANGOPOULOS Dimitrios
  5. FUMAROLA Francesco
  6. GARCIA Lionel
  7. GODEYNE Ronald
  8. IOANNIDIS Charalampos
  9. JAJOR Tony
  10. JANSSEN Ronny
  11. JAREK Ahmed
  12. KARACA Murat
  13. KARAOGLU Kenan
  14. PEDDONI Roberto
  15. PICÖTO Antonio
  16. PISKOR Benny
  17. PISKOR Peter
  18. QUINTANS-CAAMANO Antonio
  19. RAMOS José
  20. TSIAFAKIS Vassilios

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO   SANITAIRE INSTALLATIE

  1. DE BACKER Peter
  2. DELIOS Petros
  3. ERDOGDU Mustafa
  4. GIELEN Noël
  5. KNAEPEN Karel
  6. MANCAR Orhan
  7. MARCELINO José
  8. MARTINS Joao
  9. POLO Roberto
  10. SAVCI Suat
  11. SCHRIJVERS Rudi
  12. SMEETS Peter
  13. SALVI Giuseppe

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSTO ELEKTRICITEIT A

  1. BOLLEN Eddy
  2. CATALANO Francesco
  3. CRAPA Gaetano
  4. DAINO Salvatore
  5. FONTANA Rocco
  6. KÖSE Nürü
  7. PETOSA Alex
  8. RAMAEKERS Tony
  9. TASCO Mario

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSTO MECHANICA A

  1. SZYR Peter
  2. GAIANI Roberto
  3. SAADALLAH Omar
  4. WOLFS Alain
  5. GIULIETTI Giovanni

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSTO            INDUSTRIELE CHEMIE

  1. MACALUSO Antonio
  2. PEREIRA Manuel

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSTO            AUTOMATISERING

  1. PLESSERS Jos
  2. LUBON Guido
  3. TERIUM Jean
  4. WELTJENS Yves
  5. WEVERS Danny

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSTO            CENTRALE VERWARMING

  1. AIT AADI Lahcen
  2. ALCAMISI Vincenzo
  3. BIANCHIN Eugenio
  4. DE REYDT Peter
  5. KNAEPEN Frank

1984-1985  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar     LSBO  ELEKTRISCHE INSTALLATIE KW

  1. ARSLAN Ahmet
  2. ASARO Giuseppe
  3. AVCI Bilal
  4. BIBI Lahoussaine
  5. ELITAS Ovuz
  6. EMSALLAK Abdeslam
  7. KATOGLU Tamer
  8. KAYA Orhan
  9. KOC Ramazan
  10. MEUFFELS Jos
  11. ONGENAE Daniël
  12. BOURARD Hasan
  13. DINC Muttalip
  14. MAT Ali
  15. MICHELAKIS Dimitrios
  16. SAMDAM Murat
  17. AKDOGAN Ismail
  18. COSTANTINO GÍovanni
  19. DOMAGALLA Patrick
  20. EL BOUAZZAOUI Chaíb
  21. EVERS Eric
  22. FARCHICH Farid
  23. IBIS Sadik
  24. KANZA Ergül
  25. KAYA Mehmet
  26. MASIA Sergio
  27. SEDDA Valentino
  28. UZUN Kenan
  29. YILDIRIM Emrullah

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar            LSBO METAALBEWERKING

  1. CAN Enver
  2. DEMIRTAS Ali
  3. EL GAMOUS Mustafa
  4. KARABUDAK Arefe
  5. MOUJDY Hassan
  6. POLAT Guven
  7. BOGAZ Recep
  8. ESSARTI Mohamed
  9. KIADI Mohamed

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar            LSBO SANITAIRE INSTALLATIE

  1. ALEXANDRIDIS Dimitrios
  2. JAENEN Johan
  3. MANCA Ugo
  4. MONTINARI Antonlo
  5. SCARIOT Roberto
  6. TREDICI Gino
  7. NOVIELIO Boudewijn
  8. AGHLAOUI Mimoun
  9. BUKCUOGLU Erkan
  10. GASPERCIC Ronald
  11. MUTO Nellino

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar            LSBO LASSEN KW

  1. CANDREVA Michel
  2. CARIA Giovanni
  3. CASTRONOVO Angelo
  4. ERRAHMANI Hafid
  5. HABIBY Mustafa
  6. YEN Baylar
  7. BOUHARRAS Rachid
  8. COSKUN Nurettin
  9. HRUZA Jean-Pierre
  10. INCE Harun
  11. TRIPPAERS Marc
  12. AKTAY Mustafa
  13. ALTUN Sedat
  14. CAR Yildirim
  15. DUVAN Yilmaz
  16. KAYÀ Ahmed
  17. MARCELINO Anselmo
  18. ÖZDEMIR Murat
  19. SERIO Raymond
  20. STIJNEN Patrick

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar            LSBO BOUW KW

  1. BORGESE Daniele
  2. MAL0RGIO Marco
  3. SALTALAMACCHIA Giuseppe
  4. VENTURO Giovanni
  5. DI GIACOMO Luigi
  6. MANDALA Giuseppe
  7. PALOMBO Nicolino
  8. ALLESSIO Filippo
  9. GUCLU Hasan
  10. MELE Lorenzo
  11. TERRASI Giovanni

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar            LSBO  WONINGDECORATIE

  1. CEYLAN Huseyin
  2. GELDERS Peter
  3. GUNEY Ramazan
  4. SPINA Luciano
  5. VANDERSTRAETEN Marie-Christine
  6. ENGIN Ramazan
  7. SEVERIJNS Ronny

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSBO CENTRALE VERWARMING

  1. AIT AADI Lahcen
  2. ALCAMISI Vincenzo
  3. BIANCHIN Eugenio
  4. DE REYDT Peter
  5. KNAEPEN Frank

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSBO ELEKTRISCHE INSTALLATIE

  1. AKKERMANS Pascal
  2. ARSLAN Mehmet
  3. BÜKCÜOGLU Kemal
  4. CINUCEN Huseyin
  5. ERCAN Bilgin
  6. GOMES Luis
  7. HOUBEN Carlo
  8. LOIX Patrick
  9. MOREIRA Carlos
  10. PANVINI Michele
  11. SALVI Giovanni
  12. TUREYEN Bedri
  13. TUYSUZ Servet
  14. VERHAEGEN Daniël
  15. VOGELAERS Chrístiaan
  16. AFFRANE Said
  17. AKSOY Ali
  18. DAMCI Bilek
  19. EDDIB Lahoucine
  20. KARADOGAN Mustafa
  21. YILDIRIM llyas

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSBO            BOUW

  1. COPUR lbrahim
  2. PETRAKIS Stamatios
  3. MELE Franco

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSBO            WONINGDECORATIE

  1. BOLLUE Albert
  2. CEVOLI Guillaume
  3. EMSALLÀK Arradi
  4. HOYDONCKX Marina
  5. PEDDONI Annunziata
  6. PESTANA Manuel
  7. BICICI Orhan
  8. EL BESSAM Chaouki
  9. MLECZKO Jan

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSBO            MIJNBOUW

    1. BRAVO Antonio
    2. BROUNS Eddy
    3. CASTRO Juan
    4. GEEBELEN Ronny
    5. HAULAIN Philippe
    6. JANOWSKI Marc
    7. JASKULSKI Stephan
    8. KEIL Anton
    9. KOMAC Daniël
    10. KURTAL Yilmaz
    11. ÖZDEMIR Muharem
    12. PEREZ Joaquin
    13. PETRAKIS Georges
    14. POLAKIS Theodoros
    15. POLITO Salvatore
    16. SPADARO Carmelino
    17. UXA Petr
    18. VAN GOMPEL Johnny
    19. VANLOFFELT Marc
    20. YEN Bekir
    21. COLLU Andrea
    22. DOGRU Tuncay
    23. JOUMANE Mustafa
    24. MASALA Damíano

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar HSBO ONDERHOUDSTECHNIEKEN

  1. BONGIORNO Giuseppe
  2. BOURARD Mohamed
  3. HABIBY Khalid
  4. PANVINI Mario
  5. SCARIOT Fabrizío
  6. UMBRIA Angel
  7. WINTEN Carlo
  8. KARA Haydar
  9. CURR0 Natale