TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1983 - 1984

1983-1984  Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar TSO         ELEKTRICITEIT

  1. ADAGDAG Nordine
  2. AKTAY Mustafa
  3. BAYRAKTAR Yucel
  4. CICCOTELLI Emilio
  5. DUVAN Remzi
  6. EDDIB Salik
  7. KILINC Ufuk
  8. LEEMAN Carlos
  9. MASALCI Hayati
  10. OZDEMIR Atalay
  11. QUINTANS-CAAMAN0 Juan
  12. SAVCI Murat
  13. SCHRIJVERS Alfons
  14. SÜMBÜL Ilyas
  15. TODDE Domenico
  16. TUNCAY Ilhan
  17. VALENTA Pierre
  18. BOMBOI Salvatore
  19. BUSIA Giuseppe
  20. CLAEYS François
  21. DEMIR Zeynel
  22. SCHRIJVERS Marc
  23. VINTI Luigi
  24. BOGAZ Mustafa
  25. GÜLER Ayhan
  26. REHO Cosimo
  27. TUNC Mehmet
  28. UYSAL Erol

Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar TSO                MECHANICA

  1. CROYMANS Ronald
  2. SIDDU Angelo
  3. VANGELOOVEN Patrick
  4. WIETRZYCHOWSKI Carl-Heínz
  5. HENDRICKX Tony
  6. MURRU Antonio
  7. STURIALE Roberto
  8. AKSOY Metin
  9. ARAGONA Natale
  10. CEUSTERS William
  11. JAJOR Tony
  12. ROMAN0 Gíacomo

Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar TSO

  1. MATTANA Federico
  2. SFERLAZZA Filippo
  3. DELEDDA Roberto
  4. MANCAR Orhan

1983-1984  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO                    ELEKTRICITEIT        A

  1. CAVATORTI Franco
  2. NIERUCH Freddy
  3. LEMMENS Frank
  4. PLESSERS Jos

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO   MECHANICA             A

  1. BLÖMKE Bernd
  2. KOMAC Peter
  3. LUBON Guido
  4. PELLICIOLI Lorenzo
  5. SZULC Edward

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO   INDUSTRIELE CHEMIE

  1. AGBABA Erkan
  2. HUYBREGTS Emile
  3. KARABAG Cengis
  4. RIBEIRO José
  5. SPERELAKIS Adonia
  6. UYSAL Seydi
  7. VANHEUSDEN Ronald
  8. VAN LOOY Alfons
  9. MACHIELS Danny
  10. BOMBOI Luciano

Kwalificatiegetuigschrift van het 7de leerjaar TSO   SPECIALISATIE REGELTECHNIEK

  1. BANCKEN Michel
  2. BAUDUIN Fabian
  3. DEFLEM Jan
  4. FIZGAL Johan
  5. KIERONSKI Roger
  6. KLIMAS Zbigniew

Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO    ELEKTRISCHE INSTALLATIE

  1. ADAMUS Eric
  2. ALTUNPINAR Bilal
  3. BICICI Unsal
  4. CHIODI Marco
  5. DUYGU Salil
  6. HUYBREGTS Patrick
  7. ISLEYEN Haci Ali
  8. KOSEDAG Ramazan
  9. MUTLU Mehmet
  10. OZTURK Yildiray
  11. STICCHI Rudi
  12. TANRIÖVEN Meydan
  13. TANRIöVEN Talat
  14. SOLMAZ Erol
  15. ELITAS Javus
  16. GULHAN Muntaz
  17. JAREK Lahcen
  18. MAT Ali
  19. MICHELAKIS Dimitrios

Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO    METAALBEWERKING

  1. ALBIN Juan
  2. DI SERI Marco
  3. DOUDAH Saďd
  4. KARAKOILOU Mimoun
  5. LIMNEOS Georges
  6. NASSELLI Filip
  7. POLO Antonio
  8. SCHOEMANS Dominique
  9. SNYERS Daniël
  10. SPOLVERATO Mario
  11. WIETRZYCHOWSKI Udo
  12. ZITOUNI Mohamed
  13. ALBIN Antonio
  14. DAHBI Abderrazak
  15. DEMIRTAS Dogan
  16. KARACA Vural
  17. PESCE Angelo
  18. BAKKOUY Allal
  19. BAKKSUY Mimoun
  20. ESSARTI Mohamed

Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO                LASSEN

  1. CETIN Orhan
  2. DEMIRKOPARAN Mustafa
  3. FRANSSEN Ronny
  4. KURTULMUS Yunus
  5. MERCAN Mustafa
  6. PEKBAK Nevzat
  7. SOLAK Sami
  8. VRANKEN Marc
  9. WOLFS Maurice
  10. MARCELINO Anselmo
  11. AARDEN Francesco
  12. CANDREVA Michel
  13. CARIA Giovanni
  14. GUNDOGAN Mustafa
  15. HABIBY Mustafa
  16. HRUZA Jean-Pierre
  17. OZDEMIR Murat
  18. TRIPPAERS Marc

Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO                SANITAIRE INSTALLATIE

  1. AKTAY Mehmet
  2. BOUTLISS Saiŕ
  3. BRIOSO Ricardo
  4. CAPODIFOGLIA Marco
  5. COLOMO Ricardo
  6. DELLI-SANTI Aldo
  7. DI FRANCO Salvatore
  8. MACKHOUR Lachen
  9. PALERMO Donato
  10. PANZETTA Francesco
  11. SABIA Giovanni
  12. SANNA Angelo
  13. SANNA luóa
  14. SÖNMEZ Bayam
  15. AABBOU Ali
  16. SCARPINATO Salvatore
  17. MANCA Ubgo
  18. NOVIELLO Boudewijn

Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO                BOUW

  1. ABOTAY Bahri
  2. ADAGDAG Lahcine
  3. ARMIENTO Oronzo
  4. ARSLAN Ismail
  5. CARLINO Giuseppe
  6. D'ANGELO Benito
  7. DOMINGUEZ Lazaro
  8. KESKIN Hayrettin
  9. MASIA Gianpiero
  10. MOTZO Sebastiano
  11. SECCI Tonino
  12. STICCHI Italo
  13. STICCHI Marco
  14. KALAYCI Musamettin
  15. ALESSIO Filippo
  16. ARSLAN Yusuf
  17. GUCLU Hasan
  18. MANDALA Giuseppe
  19. MELE Lorenzo

Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO                WONINGDECORATIE

  1. AKKIRAN Huseyin
  2. ARILIK Ismaďl
  3. CASTIGLIONE Carmelo
  4. PIRENS Rudi
  5. YIGIT Nevzat
  6. ENGIN Zíya
  7. YILDERIM Remazan
  8. YILDERIM Saban
  9. KARAYILMAZ Níyazi

1984 Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar BSO                   CENTRALE VERWARMING

  1. BOMBOI Giuseppe
  2. BONGIORNO Giuseppe
  3. BRION Rudi
  4. FERRO Antonio
  5. HABIBY Khalid
  6. KADDOURI Hasan
  7. KARA Haydar
  8. KUBSKI Jerzy
  9. LELI Domenico
  10. PEDDONI Philippo
  11. UMBRIA Angel
  12. PALOMBO Antonio

 

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar BSO                ELEKTRISCHE INSTALLATIE

  1. COLLU Fabrízzío
  2. CURRO Roberto
  3. GAILLIAERT Alain
  4. ISIK Omer
  5. KAPANTAGIDIS Charalampos
  6. KARACA Cengiz
  7. PANVINI Mario
  8. SCARIOT Fabrizío
  9. TUTTOLANI Gabriël
  10. WINTEN Carlo
  11. ARSLAN Mehmet
  12. BUKCUOGLU Kemal
  13. CETIN Ulukan
  14. KANTAR Huseyin
  15. VERHAEGEN Daniel

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar BSO    BOUW

  1. ALDEMIR Selahattin
  2. COEYMANS Eddy
  3. DEDEMOGLU Musaffer
  4. DELUCA Giuseppe
  5. EVERTS Jean
  6. GEYIK Mehmet
  7. TRUNCONI Giuseppe

Kwalificatiegetuigschrift 7de leerjaar BSO    ONDERHOUDSTECHNIEKEN

  1. OZCAN Mehmet
  2. PEDDONI Ricardo
  3. ROOSEN Luc
  4. STALA Artur

1983 – 1984  Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar BSO                  MIJNBOUW

  1. ABBONDANZIERI Geziano
  2. ADAGDAG Mohamed
  3. ALBANO Vittorio
  4. ALESSIO Fédčle
  5. ALTINTAS Güngör
  6. AVCI Sahin
  7. BAETEN Julien
  8. BANKEN Martin
  9. BERBEN Rudi
  10. CALATABIANO Giuseppe
  11. CECILIA ldalio
  12. D’ ARNESE Pasquale
  13. DELEDDA Gino
  14. DELLI SANTI Nicola
  15. DEMIRCI Adem
  16. DEMIRCI Isa
  17. DEMIRYUREK Burhanettin
  18. DESAER Patrick
  19. DE SOUSA José
  20. DIRKX Patrick
  21. DREESEN lvo
  22. FILIZ Resul
  23. GROSSI Daniël
  24. JAENEN Luc
  25. JANS René,
  26. KARA Faik
  27. KABABAG Ali
  28. KOZLARLI Ramazan
  29. MAESSEN Johan
  30. NAGY Charles
  31. NELISSEN Lambertus
  32. NEYENS Marc
  33. NOVIELLO Bartholomeo
  34. OKYAY Zafer
  35. PEREIRA Valentin
  36. PIGA Marco
  37. POTARGENT Jean-Marie
  38. SILVANO Rocco
  39. SIMONE Angelo
  40. SOBKOWIAK Michel
  41. SPINA Francesco
  42. SPITAL Ronald
  43. SZLAPAK Wasiel
  44. TOSKAS Anastasios
  45. USTA Metin
  46. VANBERGHEN Peter
  47. VERHAEGEN Johan
  48. BREPOELS Rudi
  49. CORDARO Renato
  50. CREA Rocco
  51. MELISSAS Stavros
  52. MERDIVAN Sadettin
  53. PIOMBO Mauro
  54. VERMEULEN Hans
  55. YUREGIL Hasan
  56. AKKIRAN Ibrahim