TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1982 - 1983

1982-1983 Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar TSO          ELEKTRICITEIT

    1. ADAGDAG Nordine
    2. AKKERMANS Pascal
    3. AKSOY Ali
    4. BRODZINSKI Jan
    5. BROUS Eddy
    6. CASTRO Juan
    7. COLLU Andrea
    8. DAMART Erik
    9. DEMIR Tekin
    10. DOMAGALA Erik
    11. ELINC Mehmet
    12. HOUBEN Carlo
    13. JASKULSKI Stephan
    14. KURNAZ Ismaďl
    15. KURTAL Yilmaz
    16. LOIX Patrick
    17. MASALCI Hayati
    18. MOREIRA Carlos
    19. NTANTAKAS Panagiotis
    20. ÖZDEMIR Muharrem
    21. PANVINI Michele
    22. SALVI Giovanni
    23. STURIALE Giuseppe
    24. VANLOFFELT Marc
    25. SCHRIJVERS DaniëI
    26. TODDE Domenico
    27. TODDE Pasquale
    28. TUREYEN Bedri
    29. USTMERT Kadir
    30. UYSAL Erol
    31. YIGIT Nevzat

1982-1983 Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar TSO MECHANICA

    1. AUGUSTYNIAK Hubert
    2. BRAVO Antonio
    3. CEVOLI Guido
    4. HENDRICKX Tony
    5. HUYGEN Michel
    6. KEIL Anton
    7. KNAEPEN Frank
    8. MILAZZO Gaetano
    9. MPANTAOULAKIS Theodor
    10. NOVIELLO Michele
    11. PESTANA Manuel
    12. PICÖTO Antonio
    13. SPADARO Carmelino
    14. UMBRIA Joaquim
    15. UXA Peter
    16. VAN DER VEKEN Eric
    17. VANGELOOVEN Patrick
    18. VANHAEREN Jean-Paul
    19. VONCKERS Benjamin

1982-1983 Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar TSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. GIELEN Peter
    2. GIELEN Ronny
    3. KAMINSKI Peter
    4. PEDDONI Annunziata
    5. PEREIRA José
    6. PEREZ Joaquin
    7. VENTURA Lino

1982-1983  Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar TSO        ELEKTRICITEIT A

    1. BANCKEN Michel
    2. BLEUKX Marc
    3. CHERCHI Mario
    4. GIRGINOL Halil
    5. HERTENWEG Ludo
    6. KRYNTJES Peter
    7. PRENCIPE Salvatore
    8. WIRIX Dirk

Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar TSO                      MECHANICA   A

    1. BROUWERS Joseph
    2. LUBON Guido
    3. MEYTEN Eddy
    4. PARUYS Hubert
    5. VARELA Antonio

1982-1983  Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar TSO        INDUSTRIELE CHEMIE

    1. BELLUOMINI Anita
    2. BREULS Danny
    3. DISTELMANS Jean-Pierre
    4. KRZAK René
    5. LOUP Johnny
    6. REYSKENS Ivan
    7. RIBEIRO José

1982-1983  Kwalificatiegetuigschrift 7de leerjaar TSO        REGELTECHNIEK

    1. DE SOUSA Paulo
    2. FRANCHINI Flavio
    3. HAJBAT Mohamed
    4. JACHNIK Eugeen
    5. PESTANA Francisco
    6. RATAJCZAK Erik
    7. SZELES Alfred
    8. VALERIANO Salvatore

1982-1983  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO       ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. ALBAYRAK Dursun
    2. AFFRANE Said
    3. BITIS Erol
    4. CEYLAN Ali
    5. CINUCEN Hüseyin
    6. COSKUN Necattin
    7. CRIJNS Marc
    8. DAMCI Bilek
    9. DOGRU Tuncay
    10. DUYGU Salil
    11. EDDIB Lahoucine
    12. ERCAN Bilgin
    13. GOMES Luis
    14. GRONDELAERS Freddy
    15. IPEKLI Mehmet
    16. ISLEYEN Haci Ali
    17. KABAK Aytekin
    18. KALMAZ Alaattin
    19. KANZA Selahattin
    20. KARADOGAN Mustafa
    21. KOMAC Daniël
    22. KOSEDAG Ramazan
    23. LEONE Antonio
    24. MARCOTTI Carlo
    25. MOSCAT0 Saverio
    26. MUTLU Mehmet
    27. NELL Peter
    28. OZCIFTCI Erhan
    29. OZTURK Yildiray
    30. PETRAKIS Georges
    31. SAHIN Ismet
    32. SERT Hagi
    33. SOLMAZ Erol
    34. TANRIÖVEN Talat
    35. TOSUN Kasim
    36. UTSTBOGA Hayrettin
    37. YEN Bekir
    38. YILDERIM Ilyas
    39. YUREGIL Turan

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO   METAALBEWERKING

    1. BAKKOUY Allal
    2. BAKKOUY Mimoun
    3. BAZ0UH Mohamed
    4. BORGERMANS Luc
    5. BOUBAS Said
    6. BOUYACHFAR Ennasser
    7. DAHBI Abderrazak
    8. DEREYDT Peter
    9. DUSEN Ata
    10. EL KHATTOUTI Hassan
    11. EL MARCHOUH El Moktar
    12. EMSALLAK Arradi
    13. KADDOURI Mustafa
    14. MAT Atlan
    15. MAT Necip
    16. MEZNAR Januz

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO   LASSEN

    1. ADUS Erdogan
    2. BISCEGLIA Angelo
    3. BISCEGLIA Sergio
    4. CETIN Menderec
    5. CIRAK Cenap
    6. COPUR Ibrahim
    7. DE RUYTER Marc
    8. DI SERI Giuseppe
    9. DUDEK Lucien
    10. ENGIN Mustafa
    11. ERCAN Mehmet
    12. GEERTS Ronald
    13. GOMES Antonio
    14. GUNDOGAN Mustafa
    15. KARAKOILOU Mustafa
    16. KARATEKE Hüseyin
    17. KAYA Orhan
    18. OZDEMIR Murat
    19. ÖZYÜREK Mehmet
    20. POLO Aldo
    21. SERBEST Servet
    22. SOTIROGLOU Georgíos
    23. SOYLU Mustafa
    24. SOYLU Senol
    25. SOYLU Uzeyír
    26. THEYS Ronny
    27. TUNCYUREK Erol
    28. TUNCYUREK Süreyya
    29. VANSEER Jean-Pierre
    30. YILMAZ Hanefi

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO   SANITAIRE INSTALLATIE

    1. ALCAMISI Vincenzo
    2. ARAGONA Pietro
    3. ASABBANE Mohamed
    4. BOUTLISS Said
    5. CODORNIU Roland
    6. ERCAN Orhan
    7. LENAERTS Guido
    8. MACKHOUR Lachen
    9. MAGNO Antonio
    10. MASALA Damiano
    11. OZCIFTCI Musa
    12. SÖNMEZ Bayam
    13. VANHORENBEEK Jean-Paul

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO   BOUW

    1. ABOTAY Bahri
    2. AMODIO Giovanni
    3. ARSLAN Yusuf
    4. BUYÜM Ayan
    5. CARIA Salvatore
    6. COPUR Erhan
    7. DOMINGUEZ Lazaro
    8. IERACďTANO Mario
    9. KALAYCI Musamettín
    10. MANDALA Giuseppe
    11. MELE Franco
    12. ORTU Giancarlo
    13. PETRAKIS Stamatíos
    14. POLITO Salvatore
    15. SERBEST Selamet
    16. SILVANO Franco
    17. TERRASI Gaetano
    18. UNAL Huseyin

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO   SCHILDEREN BEHANGEN GARNEREN

    1. BICICI Orhan
    2. BOLLUE Albert
    3. BROEDERS Daniel
    4. EL BESSAM Chawki
    5. HOYDONCKX Marina
    6. KOCADAG Ayhan
    7. MANCA Ubgo
    8. MLECZKO Jan
    9. NELL Gino
    10. SEVERIJNS Alain
    11. VERSCHUREN Linda

1982-1983  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO       CENTRALE VERWARMING

    1. BUSIDOTTI Mariano
    2. CHATZIKYRIAKOU Ioannis
    3. COEYMANS Johny
    4. DEBAETS Myriam
    5. FRANS Johnny
    6. MILAZZO Salvatore
    7. PELLICCIOTA Jean
    8. ROOSEN Luc
    9. SCALETTA Salvatore
    10. TSANTZARAKIS Antonios
    11. VACCA Franco
    12. VOLCKAERTS Johny

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO   ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. ALCAMISI Ignazío
    2. ISIK Omer
    3. JACOBS Ivo
    4. MPALAKTSIS Constantinos
    5. MPALAKTSIS Nikolaos
    6. OZCAN Mehmet
    7. PEDDONI Ricardo
    8. SAPONARO Sergio
    9. TURKGELDI Mehmet
    10. YAVAS Mahmut

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO   MIJNBOUW

    1. ABIDAR Ali
    2. AJERMOU Mohamed
    3. CINUCEN Muzaffer
    4. CORDARO Daniël
    5. CROIMANS Freddy
    6. CSELOTEI Peter
    7. ERIS Adnan
    8. ERSOY Ayhan
    9. GUNEY Erol
    10. HABEX John
    11. MARIS André
    12. NOVIELLO Carlo
    13. NOVIELLO Donato
    14. OZDEN Özer
    15. PHILIPPE Dirk
    16. SCHREURS Patrick
    17. VANBERGHEN Carlo
    18. VENTURA Ivano