TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1981 - 1982

1981 - 1982  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO     ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. ADAGDAG Mohamed
    2. AKKIRAN Hassan
    3. ARSLAN Mehmet
    4. AVCI Sahin
    5. AYDEMIR Yavuz
    6. BUKCUOGLU Kemal
    7. CECILIA Idalio
    8. CEYLAN Ali
    9. CONA Sahin
    10. COPPIETERS Stefan
    11. CRIJNS Marc
    12. DEMIR Zekeríya
    13. EKEN Satilmis
    14. ERDURAN Ahmet
    15. EVERTS Danny
    16. FILIZ Resul
    17. GAILLIAERT Alain
    18. GENTILE Pietro
    19. GOMES Luis
    20. JANOWSKI Marc
    21. JOUMANE Mustafa
    22. KABAK Aytekin
    23. KARACA Cengiz
    24. KATIRCI Riza
    25. KOMAC DaniëI
    26. MANCA Ubgo
    27. PANVINI Mario
    28. PETRAKIS Georges
    29. SELIS Alain
    30. SIMONE Giuseppe
    31. SOYLU Uzzeyir
    32. SPINA Francesco
    33. TANRISEVEN Sihatif
    34. THIJS Freddy
    35. VANAKEN Herlinde
    36. VANDENLANGENBERGH Dimitri
    37. VARI0 Natale
    38. VERHAEGEN Daniël
    39. POLITO Salvatore

1981 - 1982  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO     METAALBEWERKING

    1. AKKIRAN lbrahim
    2. AIT AADI Lachen
    3. CELEA Angelo
    4. EL GARMAOUI El ‘Hamid
    5. EL GARMAOUI M ‘Hamed
    6. FURNARI Roberto
    7. GARGAIZ Lahoucine
    8. KADDOURI Hasan
    9. KOZLARLI Ramazan
    10. 0KYAY Zafer
    11. PALOMB0 Antonio
    12. SOBKOWIAK Michel
    13. TOSUN Rahmi

1981 - 1982  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO     LASSEN

    1. BERALDO Flavio
    2. BORGS Benjamin
    3. CARRILLO Fernando
    4. CETIN Menderec
    5. GEERTS Ronald
    6. KARATEKE Hüseyin
    7. KIKIELA Hyniek
    8. LEONTIOS Costa
    9. MARTENS Vital
    10. MELISSAS Stavros
    11. MERDIVEN Sadettin
    12. MOLLA Antonio
    13. MORANO José-António
    14. ÖZYÜREK Mehmet
    15. PETRONCIANA Salvatore
    16. POLO Aldo
    17. SOYLU Mustafa
    18. TUYSUZ Servet
    19. VANDENLANGENBERGH Louis
    20. VERMEULEN Hans
    21. VREVEN Jean-Pierre
    22. YUREGIL Hasan

1981 - 1982  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO     SANITAIRE INSTALLATIE

    1. AMOR Angel
    2. EVERTS Jean-Luc
    3. KARA Haydar
    4. MACKHOUR Lachen
    5. MAGNO Antonio
    6. PALA Luciano
    7. VAN GOMPEL Johny
    8. VANOPPEN Carlo
    9. VANSEER Freddy

1981 - 1982  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO     BOUW

    1. CELEA Martino
    2. COEYMANS Eddy
    3. DEDEMOGLU Musaffer
    4. DELUCA Giuseppe
    5. GEYIK MEhmet
    6. GÜLER Adnan
    7. NAGY Atilla
    8. NIEDDU Carmelo
    9. PALERMO Giuseppe
    10. TRUNCONI Giuseppe
    11. URKENS Egidio

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO               SCHILDEREN BEHANGEN GARNEREN

    1. BILLET Fabian
    2. EUGENIO Isidro
    3. NEUHARD Kristel
    4. PETERS Rudi
    5. SCHOOLMEESTERS Albert
    6. SURINX Eddy
    7. TSAKMAKIS Dimitrios
    8. VANMANSHOVEN Luc

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO CENTRALE VERWARMING

    1. CIAFERDONI Jean-Pierre
    2. DELEDDA Gino
    3. JAENEN Luc
    4. MILAZZO Salvatore
    5. OSTIR Boris
    6. PLACIDO Giuseppe
    7. VITALI Walter
    8. WILLEMS Eddy 

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO ELEKTRISCHE INSTALLATIES

    1. BOGAERT Roger
    2. BONGIORNO Antonio
    3. COENEN Filip
    4. JEUNEN Marcel
    5. NEYENS Marc
    6. PEDDONI Ricardo
    7. PIANOpiano Michel
    8. STALA Artur
    9. TRESCINSKI Wladyslaw
    10. USTA Metin

Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO MIJNBOUW

    1. AVCI AIi
    2. CAMPANA Marc
    3. CASTELLI Bruno
    4. COPPIETERS Luc
    5. CROIMANS Eddy
    6. CHIARADIA Marc
    7. CHIAVERINI Domenico  
    8. DRIESEN Daniel
    9. FLOCK Peter
    10. FRANCISCO José
    11. FRANCHINI Nunzio
    12. GIRGINOL Ilhan
    13. KELDERS Benjamin
    14. KÖSE Gültekin
    15. KÖSE Ramazan
    16. KUCHTA Christiaan
    17. LOUCOUMIS Vasilios
    18. MARINO Roberto
    19. MASIA Franco
    20. MELISSAS Christos
    21. MULKERS Paul
    22. NAGY Eric
    23. SNOECKX Dirk
    24. SÖZEN Recai
    25. SZYR Roland
    26. TRIPPAERS André
    27. USTMERT Yasar
    28. VACCA Marco
    29. VANAKEN Michel
    30. VANLOFFELT Benny
    31. VERVOORT Johny
    32. VREVEN Gustaaf

1981 - 1982  Kwalificatiegetuigschrift  van het 4de leerjaar TSO                ELEKTRICITEIT

    1. ALBANIO Vittorio
    2. ALTINTAS Güngör
    3. BAETEN JuIien
    4. COLLU Fabrizzío
    5. CURRO Roberto
    6. DE BACKER Guido
    7. DEMIRCI Adem
    8. DEMIRCI Isa
    9. DEMIRYUREK Burhanettin
    10. DESAER Patrick
    11. KAMINSKI Jerzy
    12. KATOGLU SamiI
    13. KOMAC Roger
    14. PILOTTO Roberto
    15. SCARIOT Fabrízzío
    16. SZLAPAK Wasiel
    17. TUTT0LANI Gabriël
    18. AKKERMANS Pascal
    19. AKSOY Ali
    20. KUBSKI Jerzy
    21. KURTAL Yilmaz
    22. MORENO Carmelo
    23. SCHRIJVERS Daniël
    24. TUREYEN Bedri
    25. USTMERT Kadir

1981 - 1982  Kwalificatiegetuigschrift  van het 4de leerjaar TSO     MECHANICA

    1. BISCEGLIA Angelo
    2. BRAVO Antonio
    3. DELLI SANTI Nicola
    4. DI TOMASSO Fabrízzío
    5. KLEYNEN Marc
    6. LELI Domenico
    7. MILLAZZO Gaetano
    8. MPANTAOULAKIS Theodor
    9. NOVIELLO Bartholomeo
    10. NOVIELLO Giacomo
    11. PIGA Marco
    12. UMBRIA Angel
    13. VERMEIRE Raymond
    14. VERWICHTE Luc
    15. VONCKERS Benjamin

1981 - 1982  Kwalificatiegetuigschrift  van het 4de leerjaar TSO SANITAIRE INSTALLATIES

    1. ALESSIO Fédèle
    2. ARRIGUCCI Salvatore
    3. BOMBOI Giuseppe
    4. FERRO Antonio
    5. NARDOZZA Sergio
    6. PEDDONI Philippo
    7. PEREIRA José
    8. SALTALAMACCHIA Salvatore
    9. TEDESCHI Ivano
    10. VANHORENBEEK Jean
    11. VENTURA Lino

1981-1982      Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO   ELEKTRICITEIT A

    1. BRUSSICH Claudio
    2. ILIJORTAS Daniël
    3. MOORS Geert
    4. RTAJCZAK Erik
    5. SIDIROPOULOS Carlo
    6. SZELES Alfred

1981-1982      Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO   MECHANICA  A

    1. CANONACO Gian Piero
    2. CUSIN Armando
    3. ERDOGDU Huseyin
    4. GEEBELEN Tony
    5. HAJBAT Mohamed
    6. PAULS Dominique
    7. PESTANA Francisco
    8. VALERIANO Salvatore

1981-1982      Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO   INDUSTRIELE CHEMIE A

    1. BAETEN Johny
    2. BAYMMOGTU Recep
    3. BELLUOMINI Anita
    4. CUPERS Luc
    5. JACHNIK Eugeen
    6. PIANO Matteo
    7. REKKERS Dirk
    8. TSAKMAKIS Constantinos
    9. WIRIX Peter

1981-1982  Kwalificatiegetuigschrift van het 7de specialisatiejaar TSO      REGELTECHNIEK

    1. GABRIËLS Johan
    2. KILANOWSKI Jan
    3. LO BUE Fédèle