TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

 

Leerlingen Schooljaar 1980 - 1981

1980 - 1981† Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO†††††††††††††††† ELEKTRICITEIT

    1. AJERMOU Mohamed
    2. AKKIRAN Izzet
    3. BAETEN Julien
    4. BAYRAKTAROGLU Murat
    5. BIGICA Biagio
    6. DE SOUSA Josť
    7. DUVAN Halil
    8. ERIS Adnan
    9. ERSOY Ayhan
    10. EYGEMANS Marc
    11. GELDERS Johny
    12. HOUBEN Paul
    13. HUSKENS Hendrik
    14. JANS Renť
    15. KAPANTAGIDIS Charalampos
    16. KATOGLU Sarnil
    17. LACROIX Antoine
    18. MELE Salvatore
    19. MPALAKTSIS Constantinos
    20. PILOTTO Roberto
    21. SAPONARO Sergio
    22. SZLAPAK Wasiel
    23. TETI Salvatore
    24. TURKGELDI Mehmet

1980 - 1981† Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO††††† MECHANICA

    1. BECQUEVORT Peter
    2. BISCEGLIA Angelo
    3. CSELOTEI Peter
    4. DI TOMASSO Fabrizio
    5. JAJOR Erik
    6. KAPPERT Hendrikus
    7. NOVIEILO Carlo
    8. NOVIELLO Donato
    9. NOVIELLO Giacomo
    10. PEREIRA Valentin
    11. SERRAO Julio
    12. SIDIROPOUIOS Roland
    13. SMITS Patrick
    14. VERMEIRE Raymond

1980 - 1981† Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO††††† SANITAIRE INSTALLATIE

    1. ALESSIO FťdŤle
    2. BUSIDOTTI Mariano
    3. COEYMANS Johny
    4. DEBAETS Myriam
    5. FANCELLO Luciano
    6. FERRO Antonio
    7. KARA Faik
    8. KOWALEWSKI Jozef
    9. NOVIELLO Antonio
    10. PEREZ Amparo
    11. RIPANI Sabrina
    12. SALTALAMACCHIA Salvatore
    13. SILVANO Rocco
    14. TSANTZARAKIS Antonios
    15. VACCA Franco
    16. VANHORENBEEK Jean

1980 - 1981† Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO††††† ††††††††††† ELEKTRICITEIT† A

    1. AUGUSTYNIAK Michel
    2. CACCIATORE Arcolino
    3. CACCIATORE GabriŽle
    4. CAVALIERE Francesco
    5. DUARTE LeoneL
    6. GERALDES Victor
    7. KILANOWSKI Jan
    8. MUTO Carmelo
    9. SIDIROPOULOS Carlo
    10. SZELES Alfred

1980 - 1981† Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO††††† MECHANICA

    1. BELLUOMINI Marc
    2. BLEUKX Jos
    3. CONINGS Robert
    4. FERRARI Jos
    5. HAJBAT Mohamed
    6. KOONINGS Sylvain
    7. LO BUE FťdŤle
    8. PESTANA Francisco
    9. SARRO Francesco
    10. WILLEMS Freddy
    11. VALERIANO Salvatore

1980 -1981† Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO ††††† INDUSTRIELE CHEMIE

    1. BAYRAMOGLU Recep
    2. CONINX Jos
    3. DEGABO Roland
    4. GERBER Freddy
    5. PACIONE Anna-MarŪa
    6. PIANO Matteo
    7. SELIS Patrick
    8. TRIPPAERS Leon
    9. VANELDEREN Emiel
    10. ZADORA Romain
    11. ZISAR0S Petronella

1980 -1981† Kwalificatiegetuigschrift van het 7de leerjaar TSO†††††† REGELTECHNIEK

    1. DE BUSSCHERE Frank
    2. JACHNIK Alfred
    3. ROEKAERS Frans

1980 -1981† Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO††††††† ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. ADUS Ahmet
    2. ALCAMISI Ignazio
    3. CETINGUREK Derya
    4. CIFTCI Ibrahim
    5. CONA Sahin
    6. CORDARO †DaniŽL
    7. CREA Rocco
    8. DIRIL Cemalettin
    9. DURAN Hamza
    10. EURLINGS Linda
    11. EVERTS Danny
    12. FANTINI Antonio
    13. GUNEY Erol
    14. GUNEY Mehmet
    15. KARAUS Elke
    16. LANTIN Martin
    17. MANCA Ubgo
    18. MPALAKTSIS Nikolaos
    19. OCCAN Mehmet
    20. OZDEN Ozen
    21. PIOMBO Mauro
    22. SCHREURS Patrick
    23. SELIS Alain
    24. SOYLU UzeyŪr
    25. SPINA Franceseo
    26. SUMONE Angelo
    27. SZYMCZYK Jozef
    28. TANRISEVEN Sihatif
    29. TOSUN Rahmi
    30. VANDENLANGENBERGH Dimitri
    31. VARIO Natale
    32. WILLEMS Patrick
    33. YAVAS Mahmut

1980-1981† Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO†††††††† METAALBEWERKING

    1. BAKKOUY Omar
    2. COPUR Erhan
    3. CORDARO Renato
    4. DUSEN Kemal
    5. DUYGU Erdogan
    6. FURNARI Roberto
    7. GALLINA Gaetano
    8. GARGAIZ Lahoucine
    9. KUBSKI Jerzy
    10. MASALA Filippo
    11. NAGY Charles
    12. PHILIPPE Dirk
    13. VANAKEN Carlo
    14. VOLCKAERTS Johny

1980 -1981† Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO††††††† LASSEN

    1. BELTRTAME DaniŽlo
    2. BREPOELS Rudi
    3. CHARELAS Thomas
    4. CORDARO Franco
    5. DIERCKX Mathieu
    6. GOMES Antonio
    7. HUYSMANS Roger
    8. LAMABDI Driss
    9. MARCELINO LuŪz
    10. SIDAROW Nikolai
    11. VENTURO Saverio
    12. VREVEN Jean-Pierre
    13. ZLOCKI Bruno

1980 -1981† Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO††††††† SANITAIRE INSTALLATIE

    1. ALEXIOU Antonios
    2. JANSSENS Lawrence
    3. MAATAOUI Farid
    4. PELLICCIOTTA GŪanni
    5. SCALETTA Salvatore
    6. BONGIORNO Giuseppe
    7. BRODZINSKI Eddy
    8. DE FELICE William
    9. EUGENIO Isidro
    10. PALA Luciano
    11. SCHOOLMEESTERS Albert
    12. SURMELI Yasar
    13. VAN BERGHEN Martinus
    14. VARIO Franco
    15. VITALI Mario

1980 -1981† Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar BSO††††††† CENTRALE VERWARMING

    1. BOMANS Carlo
    2. DECOSEMAKER Jacques
    3. KARAUS Heike
    4. KARREMANS Micheline
    5. MARGIELA DaniŽl
    6. PIGA Giovanni
    7. SANTOLIN MaurizŪo
    8. STICHNOTH Arnold
    9. UTEN DaniŽl
    10. VERMEIRE Leon
    11. RAMPINI Marco
    12. VITALI WaIter

1980 -1981† Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar BSO††††††† ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. BROUWERS Peter
    2. CANONACO Isabella
    3. CARUANA Giacomo
    4. FRIPON Freddy
    5. KALPAKOS Constantin
    6. LOUP Peter
    7. MARCELINO Joaquim
    8. TIGANI Francesco

1980 -1981† Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar BSO††††††† MIJNBOUW

    1. BEX DaniŽl
    2. CUSIMANO Salvatore
    3. DAERDEN Marc
    4. DAMIANI Cesidio
    5. DEBAUVE Eddy
    6. DE SOUSA Joaquim
    7. DRIESEN Jean-Pierre
    8. FLOCK Peter
    9. GASPERCIC Rudi
    10. GEEBELEN Ludo
    11. HEUSSEN Jos
    12. HOYDONCKX Johny
    13. HUYGEN Hubert
    14. JAKUBKA Jozef
    15. KESTENS Patrick
    16. MORTIER Eddy
    17. NAIT M'HAMED Abdallah
    18. NELIS Christiaan
    19. PAOLINO Alberto
    20. PLESSERS Rudi
    21. PLUCIENICZAK Marc
    22. RAIMONDI Renato
    23. RAMAEKERS Eddy
    24. ROJAS Jesus
    25. RUZZINI Alberto
    26. SALVI Gianfranco
    27. SANNA Giovanni
    28. SPONIK Rudi
    29. THIMISTER Stefan
    30. TRIPPAERS Andrť
    31. VALEE Yvo
    32. VANWETSWINKEL Jozef
    33. VALENTA Paul
    34. VENTURO Saverio