TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1979 - 1980

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT

    1. AJERMOU Mohamed
    2. BANCKEN Michel
    3. BIGICA Biagio
    4. CASTELLI Bruno
    5. COSCO Roberro
    6. DRIESEN Daniël
    7. FERRO Emmanuele
    8. FERRO Mario
    9. GELDERS Johny
    10. GIRGINOL Ilhan
    11. GRONDELAERS Johan
    12. HUSKENS Hendrik
    13. KÖSE Gültekin
    14. KÖSE Ramazan
    15. MARINO Roberto
    16. MARMARAS Jean
    17. MAZZEI Giuseppe
    18. MELE Salvatore
    19. MULKERS Paul
    20. OGLANGÖRMEZ Yilmaz
    21. PASHARIS Joannis
    22. RAMAEKERS Erik
    23. ROEX Eddy
    24. STALA Artur
    25. SZYR Roland
    26. TRESCINSKI Wladyslaw
    27. ÜSTMERT Yasar
    28. VANLOFFELT Benny

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar TSO MECHANICA

    1. ARMIENTO Michele
    2. CR0IMANS Eddy
    3. CSELOTEI Peter
    4. DARCIS Tom
    5. DIOLOSA Agatino
    6. EVERTS Johny
    7. GABRIËLS Rudy
    8. KAPPERT Hendrikus
    9. KOZIËL Daniël
    10. RAISELIS Guiseppe
    11. REYSKENS Danny
    12. SERRA0 Julio
    13. SIDIROPOULOS RoIand
    14. SURINX Eddy
    15. VARSAMAKIS Apostolos

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar TSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. BREELS Ronny
    2. JAENEN Luc
    3. KOWALEWSKI Jozef
    4. NOVIELLO Antonio
    5. SMEKENS Patrick
    6. TSANTZARAKIS Antonios

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT

    1. BOLINIUS Johann
    2. JACHNIK Alfred
    3. LEEKENS Paul
    4. MINUTELLO Donato
    5. SERTIC lvo
    6. VAN L00Y Chrístiaan

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO MECHANICA A

    1. BEHR Frank
    2. CANONACO Franco
    3. MOORS Albert

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO CHEMIE A

    1. BARONE Marc
    2. CICCOTELLI Ernesto
    3. DOS SANTOS José
    4. KLEYNEN Paul
    5. NEYENS Danny
    6. PAREDIS Johan
    7. PEETERS Stefaan
    8. ROEKAERS Frans

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift van het 7de leerjaar TSO     REGELTECHNIEK

    1. CHERCHI Pasquale
    2. DUARTE Carlos
    3. GALLO Francesco
    4. JACHNIK Joseph
    5. KANAKARIS Constantinos
    6. KOROVESSIS Christo
    7. L0 BUE Calogero

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO      ELEKTRICITEIT

    1. ADUS Ahmet
    2. ALTINTAS Tuncer
    3. ARWANITIDES Efstratios
    4. AVCI Ali
    5. BOGAERT Roger
    6. BONGIORNO Antonio
    7. BRODZINSKI Stephan
    8. CARIA Antonío
    9. CASTRO Joaquím
    10. CINUCEN Muzaffer
    11. COENEN Filip
    12. DEMIR Ilhan
    13. DURAN Hamza
    14. EMONDS Roger
    15. FANTINI Antonio
    16. GUL Unal
    17. IBIS Abdullah
    18. ISCI Niyazi
    19. ISIK Omer
    20. JEUNEN Marcel
    21. KARA Fevri
    22. KARAUS Elke
    23. LEBRUN Jozef
    24. MAGNO Pietro
    25. MILTS Siebrecht
    26. PEDDONI Ricardo
    27. PIANO Michel
    28. ROBELO Alfredo
    29. ROMANO GiovannI
    30. SERHANE Mohamed
    31. SILEO Luigi
    32. SNOEKS Hugo
    33. SÖZEN RecaI
    34. SPIGA Antonio
    35. TOSUN Rahmi
    36. USTA Metin
    37. VAN LOOY Marc
    38. VARIO Aldo
    39. VENTURA Ivano
    40. WOLFS Gaston
    41. YILDIZ Muhammet
    42. YILMAZ Bayram

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO METAALBEWERKING

    1. ALDEMIR Alattin
    2. BAETEN Johny
    3. BREELS Benny
    4. DELEDDA Gino
    5. FRANCESCO José
    6. HAESEVOETS Luc
    7. KAURINOVIC Peter
    8. KUBSKI Jerzy
    9. MECCIO Michel
    10. MENICHETTT Davide
    11. MILAZZO Salvatore
    12. MURROCU Fíorenzo
    13. VACCA Marco
    14. WILLEMS Eddy

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO LASSEN

    1. BEERTENS Eddy
    2. BEERTENS Luc
    3. BOOTEN Eddy
    4. BORGS François
    5. CORDARO Daniël
    6. CORDARO Renato
    7. MACRIS Basilios
    8. PLACIDO Giuseppe
    9. VANLUNTER Johny
    10. VREVEN Gustaaf
    11. ZLOCKI Bruno

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift 4de leerjaar BSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. COLAO Aurinio
    2. CUSIMANO Vineenzo
    3. DI FRANCO Beniamino
    4. GIORDANO Vittorio
    5. GRONDELAERS Eddy
    6. IBRIACO Domenico
    7. PAOLINI Salvatore
    8. ROBELO José
    9. ROMANO Roberto
    10. ROOSEN Mario
    11. VARSALONA Rosario
    12. WILLEMS Hubert
    13. WOLFS Patrick
    14. OSTIR Boris
    15. FOGLIA Domenico
    16. LL BARBEM Pino
    17. VANVEITHOVEN Marc
    18. DE FELICE William
    19. DI FRANCO Giacomo

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar BSO CENTRALE VERWARMING

    1. BROEKMANS Luc
    2. MINOIA Víto
    3. RAEDTS Martin
    4. RAMOS Victor
    5. SECCI Aldo
    6. WAEBEN Jean-Pierre

1979 – 1980  Kwalificatiegetuigschrift 6de leerjaar BSO MIJNBOUW

    1. BAMMENS André
    2. BELCHI Juan
    3. BOESMANS Benny
    4. BOESMANS Danny
    5. BROUNS Jozef
    6. DRIESEN Rudi
    7. DUVAN Ramazan
    8. FRIPON Robert
    9. KOSEOGLU Ramazan
    10. MASALA Giuseppe
    11. METTEN Freddy
    12. MICHALIK Robert
    13. MIKOLAJCZYK MarceL
    14. PAULS Jean-Paul
    15. PELUSI Bruno
    16. PLESSERS Marc
    17. POLO Mario
    18. PORCU Renato
    19. SIKOSEK Johann
    20. STEEGMANS Daniel
    21. SYBERS Guido
    22. TERRON Pedro
    23. VAN AERSCHOT André
    24. VANBAELEN Victor
    25. VANNES Valentin
    26. VEPPI Claudio
    27. VREVEN Cornelis
    28. STEEGMANS Daníël
    29. VERSTRAETEN Roger
    30. WILLEMS Roland