TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1978 - 1979

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT

    1. CANI Domenico
    2. CANONACO Isabella
    3. FLOCK Peter
    4. FRIPON Freddy
    5. GRIESAT Patrick
    6. GRONDELAERS Johan
    7. HOYDONCKX Johny
    8. LOUP Peter
    9. MALECKI Hendrik
    10. MARMARAS Jean
    11. MATSCHULAT Frank
    12. PESTANA José
    13. RAMAEKERS Erik
    14. SALVI Gianfranco
    15. SZYR Roland
    16. TERRON Ramon
    17. TIGANI Franco
    18. UNVER Atilla

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO MECHANICA

    1. CLEMENS Marc
    2. DAMIANI Cesidio
    3. DREESEN Tony
    4. GABRIELS Rudy
    5. KUBSKI Jerzy
    6. PAOLINO Alberto
    7. PLACIDO Giuseppe
    8. TEEUWEN Hubertus

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. FRANCESCHI Roberto
    2. GEEBELEN Ludo
    3. ILIJORTAS Daniël
    4. REALE Lorenzo
    5. STICHNOTH Arnold
    6. UTEN Daniël

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de vervolmakingsjaar TSO MECHANICA

    1. BELLUOMINI Marc
    2. BERNAERS Ludo
    3. CANONACO Luigi
    4. L0 BUE Fédele
    5. RIBEIRO Jorge
    6. RUZZINI Alberto
    7. VANLOFFELT Ludo

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT A

    1. CHERCHI Pasquale
    2. D’AQUINO Filippo
    3. DUARTE Carlos
    4. DUPONT Valentinus
    5. KAVSE Anton
    6. KUBSKI Henryk
    7. ORYE José
    8. PRENCIPE Salvatore

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO MECHANICA A

    1. CASCARDO Egidio
    2. JACHNIK Joseph
    3. KERKHIOFS Jean
    4. L0 BUE Calogero
    5. LUBON Daniël
    6. SCHREURS Marc
    7. SELIS Jean
    8. VERWEY Jean-Marie

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO CHEMIE A

    1. CAPOZZA Giuseppe
    2. SMETS Albert
    3. UTEN Luc
    4. VANHOUT Omèr
    5. WIJNS Patrick
    6. WIRIX Raymond

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 7de Specialisatiejaar TSO REGELTECHNIEK

    1. BAETEN Eric
    2. GABRIELS Johan
    3. JOLLING Patrick
    4. NAGY Ferencz
    5. SNEYERS Jan
    6. SÖNMEZYUVA Faruk

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. BATTISTA Pietro
    2. BROUWERS Peter
    3. CARIA Antonio
    4. CARUANA Giacomo
    5. CAVALIERE Nunzio
    6. DE BOSSCHER Jean
    7. ERTANIR Hajati
    8. HAESEVOETS Louis
    9. HINOUL Danny
    10. KALPAKOS Constantin
    11. KARAHAN ldus
    12. KARAKUS Osman
    13. KUPPENS Eric
    14. LESPES Giovanni
    15. MAGNO Pietro
    16. MALTEZOS Eleftherios
    17. MARCELINO Joaquim
    18. MORTIER Eddy
    19. PENETIS Angelos
    20. PLARAS Georgios
    21. PORCO Mario
    22. RIETJENS Jean-Marie
    23. SCHAUT Roger
    24. SERHANE Mohamed
    25. SILEO Luigi
    26. VARIO Aldo
    27. VENTURA Saverio
    28. VERVOORT Johny

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO METAALBEWERKING

    1. BOMANS Carlo
    2. CIRIN0 Girolamo
    3. DRIESEN Jean-Pierre
    4. MARGIELA Daniël
    5. MOSCATO Rocco
    6. MULLER Luc
    7. PIOMBO Luigino
    8. RAMPINI Marco
    9. RIZZO Benito
    10. SAKRAK Seref
    11. SANTOLIN Maurízío
    12. SANTOLIN Walter
    13. SCHOEMANS Hubert
    14. TRUZZU Antonio
    15. VALENTA Paul
    16. VANDENBROECK Roger

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO LASSEN

    1. BAETENS Alain
    2. BEERTENS Eddy
    3. BEERTENS Luc
    4. DAOU Mustafa
    5. FREIRE Fernando
    6. MARTENS Leon
    7. SPIEGLER Guido
    8. VANAKEN Michel
    9. VAN DE WEGHE Roger
    10. VANHOUT Guillaume
    11. VANLUNTER Johny

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. AGUA Fernando
    2. ANT0NELLI Giancarlo
    3. CASETI Italo
    4. C0PPIETERS Luc
    5. DECOSEMAKER Jacques
    6. DELEDDA lvo
    7. DE SOUSA Joaquim
    8. DIDDEN Leopold
    9. FRANCO Sebastiano
    10. GEERTS Mathieu
    11. GEZIZI Mustafa
    12. GIORDANO Vittorio
    13. GROUSDANAKIS Christos
    14. JANSSENS Marc
    15. KARAUS Heike
    16. KARREMANS Micheline
    17. LACROIX Mario
    18. MEDVED Freddy
    19. MURROCU Roberto
    20. NAGY Eric
    21. NEIRA José
    22. PIGA Giovanni
    23. PORCU Antoni
    24. ROMAGNOLI Gilberto
    25. SULMONA Massimo
    26. SULMONA Ruggiero
    27. TREDICI Giuseppe
    28. VARSALONA Rosario
    29. VERMEIRE Leon
    30. VIERENDEELS Eric
    31. VITALI Walter

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de leerjaar BSO ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. ALDEMIR Ismail
    2. CUSIMANO Salvatore
    3. DAMART Eddy
    4. JAEMERS Filip
    5. KONSTANTINIDIS Anastasios
    6. MOZEIKCI Cemal
    7. OZCICEK Osman
    8. ROJAS Jesus
    9. RUYMEN Patrick

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de leerjaar BSO CENTRALE VERWARMING

    1. BAETEN Johan
    2. BARTOLI Pietro
    3. BRIERS Roger
    4. BROEKMANS Luc
    5. CORRIAS Giovanni
    6. CORTENS Luc
    7. CORTIN0VIS Walter
    8. IERACITANO Giuseppe
    9. KEPPENS Luc
    10. MAZZEI Biagio
    11. MINOIA Vito
    12. RAEDTS Martin
    13. RAM0S Victor
    14. SECCI Aldo
    15. SKARLIDIS Spiros
    16. VAN DE B0SCH Roger
    17. VIVARELLI Emilio
    18. VRIENS Gerardus
    19. WAEBEN Jean-Pierre
    20. WALCZAK Roger

1978 – 1979  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO MIJNBOUW

    1. BELTRAME Fulvio
    2. BEECKAERT René
    3. BERGMANS Tony
    4. BREPOELS Ronald
    5. CAMBRE Peter
    6. DAERDEN Peter
    7. DEL CIOTTO Pantaleone
    8. ESPOSITO Leopold
    9. FRANCESCHI Franco
    10. GATSOU Stavros
    11. GOUSDOUSSAKIS Pascal
    12. KNIEPER Michaël
    13. KNIEPER Siegbert
    14. KRIVITSKI Hubertus
    15. KUCHTA Eddy
    16. LASER Siegfried
    17. MACALUSO Benedetto
    18. MOORS André
    19. MANISCALCO Domenico
    20. MEUWIS Michel
    21. NAPOLETANO Angelo
    22. NARDOZZA Alfredo
    23. PLUCIENICZAK Peter
    24. SMETS Marc
    25. SZLAPAK Stefan
    26. VANDEKERCKHOVE Luc
    27. VALENTA Jozef
    28. WIJMAN Leopold
    29. VANBECELAERE Eddy
    30. VANHEESWIJK Marc