TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen schooljaar 1977 - 1978

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT

    1. AGBABA Haydar
    2. ARGENTO Fraanco
    3. AUGUSTYNIAK Michel
    4. CACCIATORE Arcolino
    5. CANI Domenico
    6. CLAES Johny
    7. DUVAN Ramazan
    8. KOSE Uzeyr
    9. K0SEOGLU Ramazan
    10. MANISCALCO Marco
    11. PAULS Jean-Paul
    12. PESTANA José
    13. STEEGMANS Daniël
    14. STEEGMANS Marcus
    15. TERRON Ramon
    16. TRIPPAERS André
    17. VANBAELEN Victor
    18. VREVEN Cornelis

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO MECHANICA

    1. BELLUOMINI Marc
    2. BERNAERS Ludo
    3. CANONACO Luigi
    4. DAMIANI Cesidio
    5. KUSKI Jerzy
    6. LO BUE Fedele
    7. PAOLINO Alberto
    8. RIBEIR0 Jörge
    9. RUZZINI Alberto
    10. TEEUWEN Hubertus
    11. TROBBIANI Nazarreno
    12. VANHEES Ronald
    13. VANLEE Nicolas
    14. VANLOFFELT Ludo

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. BARTOLI Pietro
    2. BRIERS Roger
    3. CHYLINSKI Alfred
    4. CLEMENS Luc
    5. MAZZEI Biagio
    6. NOUKENS Peter
    7. RAEDTS Martin
    8. SECCI Aldo
    9. SMEKENS Patrick
    10. VANDEMOORTELE Luc
    11. VRIENS Gerardus
    12. WAEBEN Jean-Pierre

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de vervolmakingsjaar TSO ELEKTRICITEIT

    1. FRIPON Robert
    2. KILANOWSKI Jan
    3. PIJLS Philip
    4. PLESSERS Johny
    5. STAVRIDIS André
    6. TOTO Sergio

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de vervolmakingsjaar TSO MECHANICA

    1. APPELTANTS Robert
    2. BROUNS Jozef
    3. MICHALIK Robert
    4. MIKOLAJCZYK Marcel

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT A  

    1. BAETEN Eric
    2. BECHERER Jürgen
    3. BOLLUE Henri
    4. BOTTAZZO Antonio
    5. FERRARI Marc
    6. GABRIEKS Leon
    7. JOLLING Patrick
    8. K0STYRKA, Wasyl
    9. KUBSKI Henryk
    10. NAGY Ferenc
    11. ORYE José
    12. PRENCIPE Salvatore
    13. QUAGLIARA Canio

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO MECHANICA A

    1. CASCARD0 Egidio
    2. DUMICZ Annie
    3. SELIS Jean
    4. VANLEE Achiel
    5. VIGNIGNI Pasqualino

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 7de specialisatiejaar TSO REGELTECHNIEK

    1. BOLLEN Eddy
    2. DE SIMONE Aurelio
    3. MASSIA Giovanni
    4. PALETTA Luciano
    5. VAN EYNDE Jozef
    6. VANHEES Ronny

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. ALDEMIR Ismaïl
    2. BOESMANS Benny
    3. BOESMANS Danny
    4. CASTELLI Linio
    5. CUSIMANO Salvatore
    6. DAMART Eddy
    7. JAEMERS Filip
    8. KALPAKOS Constantin
    9. KONSTANTlNIDIS Anastasios
    10. KOZIEL Jean-Pierre
    11. MORTIER Eddy
    12. MOZEIKCI Cemal
    13. OZCICEK Osman
    14. PENETIS Angelos
    15. POLO Mario
    16. ROJAS Jesus
    17. RUYMEN Patrick
    18. VENTURO Saverio

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO  METAALBEWERKING

    1. CIRINO Girolamo
    2. EREKIN Suleyman
    3. GOUNAKIS Georges
    4. KEPPENS Luc
    5. MORTIER Marc
    6. RADINARDI Alberto
    7. SAHIN Zeki
    8. SKARLIDIS Spiros
    9. SULMONA Ruggero
    10. VANDERHOVEN Philip
    11. VAN DE BOSCH Roger
    12. VERSTRAETEN Roger

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO LASSEN

    1. HEINRYCK Freddy
    2. MASALA Giuseppe
    3. RAIMONDI Renato
    4. VAN HOUTVINCK Daniël
    5. VEPPI Claudio
    6. WALCZAK Roger

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. AGUA Fernando
    2. BAETEN Johan
    3. BROEKMANS Luc
    4. CASETI Italo
    5. COLOMO Bartolomé
    6. CORRIAS Giovanni
    7. DI QUINZO Remo
    8. FICHERA Nitto
    9. GUISO Mario
    10. RAMOS Victor
    11. SULMONA Massimo
    12. VANDENBUSSCHE Marcel
    13. VIERENDEELS Eric

1977 - 1978 Kwalificatiegetuigschrift van het 5de volmakingsjaar BSO       ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. CREYNS Martinus
    2. DE KLEYN Ivo
    3. GORISSEN Jos
    4. LA BARBERA Stefano
    5. THEVISSEN Henri
    6. VIVARELLI Emilio

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de volmakingsjaar BSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. BECQUEVORT Joseph
    2. BRUGMANS Paul
    3. COLEMONT Roger
    4. GIORDANO Claudio
    5. IERACITANO Giuseppe
    6. KÄSSINGER Volker
    7. MARTENS Jo
    8. MERTENS Theo
    9. NARCISI Marco
    10. PANIS André
    11. PAREDIS René
    12. PAULISSEN Louis
    13. PROFETA Angelo
    14. REYSKENS Eddy
    15. REYSKENS Ronald
    16. SCALETTA Antonio
    17. TORELLI Bruno
    18. VANDEVOORDE Luc
    19. WOLFS Eddy

1977 – 1978  Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO     MIJNBOUW

    1. ADAMCZYK Frans
    2. BASELET Jos
    3. BERNO Vicenzo
    4. CALISIR HaLil
    5. CARLUCCI Ottavio
    6. CREA Damiano
    7. DE SOUSA Manuel
    8. DONNE Jos
    9. FRANCESCHI Franco
    10. GRIESAT Dieter
    11. GWOREK Peter
    12. HERGAS Nicola
    13. LELI Michel
    14. MORENO José
    15. PASHARIS Christo
    16. RAPISARDA Consolato Santo
    17. RICHTER Uwe
    18. SCHAUT Willy
    19. STERKMANS Herman
    20. TRINIDAD Antonio
    21. VERWICHTE Johny