TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

 

Leerlingen Schooljaar 1976 1977


1976 – 1977 Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO  ELEKTRISCHE INSTALLATIE


    1. BELCHI Juan
    2. CASTELLANA Francesco
    3. COSSERO Sergio
    4. CREYNS Martin
    5. DE KLEYN Ivo
    6. GLAZAR Guido
    7. GORISSEN Jos
    8. GOUDOUSAKIS Pascal
    9. HAESEVOETS Eddy
    10. KRIVITSKI Hubertus
    11. LA BARBERA Stefano
    12. MATTANA Pasqualino
    13. THEVISSEN Henri
    14. UMBRIA Diego
    15. VIVARELLI Emilio

1976 – 1977 Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO METAALBEWERKING

    1. CECILIA Fernando
    2. COLOMO Bartolomé
    3. CROUX Eric
    4. GELDOF Daniël
    5. MIGLIONICO Mario
    6. NARDOZZA Alfredo
    7. PAOLINO Giuseppe
    8. TORELLI Bruno

1976 – 1977 Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO LASSEN

    1. BELTRAME Fulvio
    2. KARAUS Uwe
    3. PORCU Giuliano
    4. VANVLEMEN Albert

1976 – 1977 Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. BECQUEVORT Joseph
    2. BRUGMANS Paul
    3. CAUWENBERGH Rudy
    4. COLEMONT Roger
    5. COPPIETERS Daniël
    6. CORRIAS Giovanni
    7. GIORDANO Claudio
    8. IERACITANO Giuseppe
    9. LANGONE Francesco
    10. MERTENS Theo
    11. MINARDI Mario
    12. PANIS André
    13. PAREDIS René
    14. PAULISSEN Louis
    15. PIOMBO Maurizzio
    16. PROFETA Angelo
    17. REYSKENS Eddy
    18. REYSKENS Ronald
    19. SCALETTA Antonio
    20. VANDEVOORDE Luc
    21. WOLFS Eddy
    22. WYPYCHOWSKI Georges

1976– 1977 Kwalificatiegetuigschrift van het 5de volmakingsjaar BSO ELEKTRISCHE INSTALLATIE        

    1. CASTIGLIONE Salvatore
    2. DEL CIOTTO Eugenio
    3. DE SOUSA Jeronimo
    4. KOUKLADAS Nico
    5. KOWALEWSKI André
    6. MUSIO Lorenzo
    7. ZACH Erwin

1976– 1977 Kwalificatiegetuigschrift van het 5de volmakingsjaar BSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. CARIGLIA Franco
    2. CHIARADIA Ludo
    3. CHICHON Frans
    4. NARCISI Marco
    5. VLEMINCX Georges

1976 – 1977 Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar BSO MIJNBOUW

    1. ALENIS Roland
    2. BIELEN Albert
    3. KOWALEWSKI Willy
    4. LONDERO Silvio
    5. LORICCO Giovanni
    6. LUBON Joseph
    7. MARIS Jean-Pierre
    8. OPITEK Erik
    9. PARRINELLO Giuseppe
    10. PINTI Beniamino
    11. RICHTER Uwe
    12. ROOSEN Jaak
    13. TIMMERMANS Ludo

Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT

    1. AGBABA Haydar
    2. AMBRICO Alfredo
    3. ARGENTO Franco
    4. CARZEDDA Giovanni
    5. DURANTE Giacomo
    6. FERRO Michele
    7. FRIPON Robert
    8. GATSOU Stavros
    9. KILANOWSKI Jan
    10. KNIEPER Siegbert
    11. KVERH Jean
    12. MALECKI Mieczyslaw
    13. MISIC Alexander
    14. PAULS Jean
    15. PYLS  Pfilip
    16. PLESSERS Johny
    17. RUGGIER0 Calido
    18. SMETS Marc
    19. SNIJERS Philip
    20. STAVRIDIS André
    21. T0TO Sergio
    22. TRIPPAERS André
    23. VAN DE REYD Roger
    24. VAN LOOY Christiaan
    25. VARSAMAKIS Theophani
    26. VREVEN Cornelis
    27. WERREBROUCK Danny

1976-1977  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO MECHANICA

    1. APPELTANTS Robert
    2. BR0UINS Jozef
    3. BUJANIC Ivica
    4. CACCIATORE Filippo
    5. CAMBRE Peter
    6. CARNEVALE Paulus
    7. DEL CIOTTO Pantaleone
    8. MICHALIK Robert
    9. MIKOLAJCZYK Marcel
    10. VANHEESWIJK Marc
    11. VIERENDEELS Marcel

1976-1977  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar TSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. CHYLINSKI Alfred
    2. CHOREFTOS Nikolaas
    3. KÄSSINGER Volker
    4. KNIEPER Michaël
    5. LASER Siegfried
    6. MACALUSO Benedetto

1976-1977  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de volmakingsjaar TSO ELEKTRICITEIT I

    1. CLEEREN Justin
    2. MOORS André
    3. VALENTA Jozef
    4. WERREBROECK Jos

1976-1977  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de volmakingsjaar TSO MECHANICA

    1. BREPOELS Ronald
    2. SIKOSEK Johann
    3. STEYVEN Mathieu

1976-1977      Kwalificatiegetuigschrift van het 6de leerjaar TSO              
WISKUNDE B - WETENSCHAPPEN D - ELEKTRICITEIT

    1. BECHERER Jürgen
    2. BOLLEN Eddy
    3. DENIZ Tanju
    4. DE SIMONE Aurelio
    5. MASSIA Giovanni
    6. NERVO Nicolino
    7. PALETTA Luciano
    8. VAN EYNDE Jozef

1976-1977      Kwalificatiegetuigschrift van het 7de specialisatiejaar TSO REGELTECHNIEKEN

    1. CANONACO Giuseppe
    2. ENGLER Robert
    3. PERRI Aldo
    4. ROZAK Raymond