TECHNISCH INSTITUUT VAN HET KEMPENS BEKKEN GENK






Uitreiking van het kwalificatiegetuigschriften

Let op
onderstaande lijsten duiden op leerlingen die deelnamen aan de kwalificatieproeven maar zijn niet allemaal geslaagd.
Sommige kwamen in aanmerking voor tweede zittijd; andere kwamen niet in aanmerking voor een tweede zittijd en moesten het jaar overdoen.
De bedoeling van de lijsten is om de samenstelling van de klas van destijds terug te vinden.

Leerlingen Schooljaar 1975 1976

1975 – 1976  Kwalificatiegetuigschrift  van het 4de leerjaar TSO ELEKTRICITEIT

    1. BAETEN Matty
    2. CAGLIOSTRO Alberto
    3. CLEEREN Justin
    4. CREA Damiano
    5. FRANCESCHI Franco
    6. GIULIETTI Pasqualino
    7. GRIESAT Dieter
    8. HERGAS Nicola
    9. HOLSTEYNS Marc
    10. MINUTELLO Donato
    11. MOORS André
    12. THUYS Louis
    13. VALENTA Jozef
    14. WERREBROUCK Jos
    15. FLOCK Albert
    16. KVERH Jean
    17. MARSO Emmanuel
    18. PYLS Philip
    19. VAN DE REYD Roger

1975-1976  Kwalificatiegetuigschrift  van het 5de vervolmakingsjaar TSO ELEKTRICITEIT

    1. HOOGMARTENS Danny
    2. VERWICHTE Johny

1975 – 1976  Kwalificatiegetuigschrift  van het 4de leerjaar TSO MECHANICA

    1. BLÖMKE Peter
    2. BREPOELS Ronald
    3. BUJANIC Zeljko
    4. DIDDEN Eric
    5. IVENS Freddy
    6. KUPPENS Erik
    7. LUB0N Daniël
    8. MENDEZ Sebastian
    9. SIKOSEK Johann
    10. STEYVEN Mathieu
    11. ZGAVC Franco

1975 – 1976  Kwalificatiegetuigschrift  van het 5de vervolmakingsjaar TSO MECHANICA

    1. WODINSKI Winfried
    2. BIATUSZEWSKI Eddy
    3. ROOSEN Eddy

1975 – 1976  Kwalificatiegetuigschrift  van het 4de leerjaar TSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. CARRELLA Nicolino
    2. RAPISARDA Consolato
    3. SCHAUT Willy
    4. VLEMINCX Georges

1975 – 1976  Kwalificatiegetuigschrift  van het 5de vervolmakingsjaar TSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. CZYZYK Marjan

1975 - 1976  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de vervolmakingsjaar TSO MIJNBOUW

    1. ALENIS Roland
    2. BIELEN Albert
    3. KOWALEWSKI Willy
    4. LONDERO Silvio
    5. LORICCO Giovanni
    6. LUBON Joseph
    7. MARIS Jean-Pierre
    8. OPITEK Erik
    9. PARRINELLO Giuseppe
    10. PINTI Beniamino
    11. RICHTER Uwe
    12. ROOSEN Jaak
    13. TIMMERMANS Ludo

1975 - 1976  Kwalificatiegetuigschrift van het 7de specialisatiejaar TSO REGELTECHNIEK   

    1. KICIOR Felix
    2. UBACHS Marc
    3. VANDYCK Antoine
    4. VAN DEN EYNDE Paul

1975 - 1976  Kwalificatiegetuigschrift van het 7de vervolmakingsjaar TSO MIJNBOUWTECHNIEKEN

    1. CACCIATORE Carmine
    2. HOLSTEYNS Maurice

- 1976  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO ELEKTRISCHE INSTALLATIE

    1. CANALE Rocco
    2. CASTIGLIONE Sauveur
    3. CINUS Gino
    4. DEL CIOTTO Eugenio
    5. DE SOUSA Jeronimo
    6. DONNE Jos
    7. KOWALEWSKI André
    8. MICHELON Síro
    9. MUSIO Lorenzo
    10. SOBKOVIAK Pierre
    11. VAN DER VEKEN Herbert
    12. ZACH Erwín
    13. CEZICI Ali

1975 - 1976  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO LASSEN

    1. KLOTZ Michaël
    2. MORENO José
    3. NARCISI Marco

1975 - 1976  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO METAALBEWERKING

    1. BONGIORNO Vincenzo
    2. CARLUCCI Ottavio
    3. DOSQUET Johny
    4. GIANNOCCARO Giuseppe
    5. SOURBRON Georges
    6. REYMEN Ronald
    7. SALONIKIDIS Nikolaas
    8. VAN OEVELEN Jean

1975 - 1976  Kwalificatiegetuigschrift van het 4de leerjaar BSO SANITAIRE INSTALLATIE

    1. BISEGLIA Franco
    2. CORTHOUTS Paul
    3. DE SOUSA Manuel
    4. GUBANSKI Marc
    5. MANCA Domenico
    6. PILOTTO Claudio
    7. GIORDANO Claudio

1975 - 1976  Kwalificatiegetuigschrift van het 5de vervolmakingsjaar BSO MECHANICA

    1. LELI Michel
    2. PAREDIS Jean
    3. VANCLOOSTER Vital
    4. WOUTERS Tony
    5. BELCHI Francisco
    6. CARIGLIA Franco
    7. GRASSO Georges
    8. VAN SPEYBROUCK Jean